.

.

Boxwave Полнач Компатибилен Со Oangcc Android 10 Таблет Таб_a6-pd miniCube, 100w 3 Pd Порта Ѕид Полнач Меѓународен За Oangcc Android 10 Таблет Таб_a6-Зимски Бел

Boxwave Полнач Компатибилен Со Oangcc Android 10 Таблет Таб_a6-pd miniCube, 100w 3 Pd Порта Ѕид Полнач Меѓународен За Oangcc Android

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

? [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] Полнач Со Боксови Компатибилен Со Oangcc Android 10 Таблет Таб_a6 (10 Користејќи ја Револуционерната Ган Технологија, нашите инженери можат да ја компресираат потребната моќност за полнење во мал пакет. Бидејќи е само 2,5 x 2,5 x 1,0 инчи, pd mini Cube (100 W) сигурно може да спакува удар! ОВОЈ МИНИМАЛИСТИЧКИ дизајн ја прави пд миникубата полнач со ултра низок профил КОЈ е МОЌЕН и дискретен. Чувајте еден во вашиот дом или канцеларија и понесете дополнителен во вашата торба или. ? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Направена со Ган Технологија, ака ГАЛИУМ НИТРИД - тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!. ? [ПОВЕЌЕ ПОРТИ] Вклучува ТРИ (3) USB-C pd порти и една традиционална USB компатибилна наназад-порта за истовремено полнење до 4 уреди!. ? [ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] pd mini Cube (100 W) ќе го промени својот напон и излез на струја според вашите потреби и АВТОМАТСКИ ЌЕ се ПРИЛАГОДИ на побарувачката означена со Вашиот Android 10 Таблет Таб_a6 (10.1 in)! Безбедно го менува излезот по потреба, така што обезбедува најголема можна моќност без да го оштети Вашиот Таблет Андроид 10 Јазиче_а6 (10.1 инчи) и други уреди. Pd mini Cube ќе го има вашиот уред на 100% за кратко време!. ? [МЕЃУНАРОДНИ] Разноврсни огради СЕ ПРЕКЛОПУВААТ и излегуваат за ДА ЗАШТЕДАТ ПРОСТОР и да спречат оштетување на вашиот полнач. Меѓународните приклучоци за приклучоци се вклучени за потребите за патување. Вклучува адаптери ЗА ВЕЛИКА британија, ЕУ и АУ кои лесно се вклопуваат над оградите НА САД/Канада, за да можете да ја користите пд миникубата насекаде во светот!. ? [КОМПАКТЕН ДИЗАЈН] Полнач Со Боксови Компатибилен Со Oangcc Android 10 Таблет Таб_a6 (10. Користејќи ја Револуционерната Ган Технологија, нашите инженери можат да ја компресираат потребната моќност за полнење во мал пакет. Бидејќи е само 2,5 x 2,5 x 1,0 инчи, pd mini Cube (100 W) сигурно може да спакува удар! ОВОЈ МИНИМАЛИСТИЧКИ дизајн ја прави пд миникубата полнач со ултра низок профил КОЈ е МОЌЕН и дискретен. Чувајте еден во вашиот дом или канцеларија и понесете дополнителен во вашата торба или. ? [НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА] Направена со Ган Технологија, ака ГАЛИУМ НИТРИД - тоа е нова технологија што ги прави полначите многу помали додека обезбедуваат поголема моќност од традиционалните полначи!. ? [ПОВЕЌЕ ПОРТИ] Вклучува ТРИ (3) USB-C pd порти и една традиционална USB компатибилна наназад-порта за истовремено полнење до 4 уреди!. ? [ИСПОРАКА на ЕНЕРГИЈА] pd mini Cube (100 W) ќе го промени својот напон и излез на струја според вашите потреби и АВТОМАТСКИ ЌЕ се ПРИЛАГОДИ на побарувачката означена со Вашиот Android 10 Таблет Таб_a6 (10.1 in)! Безбедно го менува излезот по потреба, така што обезбедува најголема можна моќност без да го оштети Вашиот Таблет Андроид 10 Јазиче_а6 (10.1 инчи) и други уреди. Pd mini Cube ќе го има вашиот уред на 100% за кратко време!. ? [МЕЃУНАРОДНИ] Разноврсни огради СЕ ПРЕКЛОПУВААТ и излегуваат за ДА ЗАШТЕДАТ ПРОСТОР и да спречат оштетување на вашиот полнач.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат