.

.

Прилагодено Прилагодено Име Тим Мажи Куглање Персоналните Куглар Печатени Краток Ракав Поло Кошула, Боречка Дизајн Поло Кошула

Прилагодено Прилагодено Име Тим Мажи Куглање Персоналните Куглар Печатени Краток Ракав Поло Кошула, Боречка Дизајн Поло Кошула

DEN 271.20
Залиха
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Брзо СУШЕЊЕ : оваа поло кошула со целиот принт доаѓа со влага од фитили од ткаенина за брзо сушење за да бидете суви и да обезбедите удобност за крајна подвижност. СУПЕРИОРЕН ДИЗАЈН : ние директно печатиме графика на облека со модерна опрема и техники за да обезбедиме живост на бојата и трајна издржливост, дури и по миењето на машината. С-5ХЛ : достапни Се Мали до 5-Екстра Големи. Љубезно кликнете на "Прилагоди сега" за да ја изберете вашата големина и да ја повикате табелата со големини пред да одредите. ОДЛИЧНИ ИДЕИ ЗА ПОДАРОЦИ : Купете го сега и направете го одличен подарок за себе или за вашите најблиски На Летен одмор, Роденден, Ноќта На Вештерките, Денот На Благодарноста, Божиќ, Нова Година, Денот на Таткото, Денот на Мајката, Годишнината, Денот на Вљубените, Велигден, Велики петок, Први Мај, Ден На Боксот, Дипломирање, Враќање На Училиште, Бадник, Божиќ, Боксерски Ден, Кинеска Нова Година, Ден На Независноста, Денот на Благодарноста, Денот на Свети Патрик. 100% ЗАГАРАНТИРАНО : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, слободно посегнете, ние ќе го направиме правилно. Вашето задоволство е 100% загарантирано. Прилагодено Прилагодено Име Тим Мажи Куглање Персоналните Куглар Печатени Краток Ракав Поло Кошула, Боречка Дизајн Поло Кошула .

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат