.

.

pompvla за Iphone 11 Случај[Не за 11Pro] со 2 Калено Стакло Заштитници На Екранот, Вграден во360°Ротира Магнетни Kickstand Прстен &засилувач; Капакот На Камерата Shockprous Воена Одделен?

pompvla за Iphone 11 Случај[Не за 11Pro] со 2 Калено Стакло Заштитници На Екранот, Вграден во360°Ротира Магнетни Kickstand Прстен &засилувач;

DEN 239.84
Залиха
Достапно за нарачка

€®КОМПАТИБИЛЕН со j само Компатибилен Со Iphone 11 Случај 61 инчи ® Со Заштитници На Екранот Од Калено Стакло Од 2 Парчиња Не За 11 Pro/11pro Max. € ● 360°РОТИРАЧКИ МАГНЕТЕН ПРСТЕН за УДАР ● куќиштето i Phone 11 со држач за удар, а држачот за прстен може да се ротира под повеќе агли, 360° хоризонтално и 180° вертикално, што е погодно да се постави на работната површина за да ги ослободите рацете. Во исто време, заградата има вградена функција на автомобил со магнетно вшмукување, која може да се закачи на држачот на автомобилот при патување. €●ЗАШТИТА НА КАПАКОТ НА ЛИЗГАЧКАТА КАМЕРА®Куќиштето i Phone 11 со заштита на капакот на лизгачката камера, нежниот капак на слајдот излегува од камерата за да ја заштити секојдневната употреба од гребнатини и испакнатини, капакот на слајдот може совршено да ја скрие камерата, не само што ја подобрува заштитата и безбедноста , истовремено заштитувајќи ја вашата приватност. Qure ERCENTION exprection ® Рамката на Куќиштето i Phone 11 ја прифаќа долната обвивка НА TPU за да излегува повисоко од работ на екранот, избегнувајте секојдневно абење, подобро заштитете го екранот, против паѓање и отпорен на удари, осигурајте се дека екранот е побезбеден кога се користи. ①Од ВОЕНО ОДДЕЛЕНИЕ ОТПОРНО на УДАРИ ® тестирано на удар, тешка заштита, куќиштето на i Phone 11 има мек tpu браник + тврд компјутерски заден панел со вградени 4 аголни воздушни перничиња за да обезбеди совршена целокупна заштита за вашиот телефон. €®КОМПАТИБИЛЕН со j само Компатибилен Со Iphone 11 Случај 6.1 инчи ® Со Заштитници На Екранот Од Калено Стакло Од 2 Парчиња Не За 11 Pro/11pro Max. € ● 360°РОТИРАЧКИ МАГНЕТЕН ПРСТЕН за УДАР ● куќиштето i Phone 11 со држач за удар, а држачот за прстен може да се ротира под повеќе агли, 360° хоризонтално и 180° вертикално, што е погодно да се постави на работната површина за да ги ослободите рацете. Во исто време, заградата има вградена функција на автомобил со магнетно вшмукување, која може да се закачи на држачот на автомобилот при патување. €●ЗАШТИТА НА КАПАКОТ НА ЛИЗГАЧКАТА КАМЕРА®Куќиштето i Phone 11 со заштита на капакот на лизгачката камера, нежниот капак на слајдот излегува од камерата за да ја заштити секојдневната употреба од гребнатини и испакнатини, капакот на слајдот може совршено да ја скрие камерата, не само што ја подобрува заштитата и безбедноста , истовремено заштитувајќи ја вашата приватност. Qure ERCENTION exprection ® Рамката на Куќиштето i Phone 11 ја прифаќа долната обвивка НА TPU за да излегува повисоко од работ на екранот, избегнувајте секојдневно абење, подобро заштитете го екранот, против паѓање и отпорен на удари, осигурајте се дека екранот е побезбеден кога се користи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат