.

.

X-DREE 103mm Должина Сокриени Само-Блиску Вметнување Вратата Шарка Сребрена тон 2pcs(103 mm de longitud A-encubierto Cierre de gabinete de la puerta de la bisagra de tono plata 2 парчиња

X-DREE 103mm Должина Сокриени Само-Блиску Вметнување Вратата Шарка Сребрена тон 2pcs(103 mm de longitud A-encubierto Cierre de gabinete de la

DEN 1072.00
Залиха
Достапно за нарачка

Стил : /; Боја : Сребрен Тон; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Шарка На Кабинетот Тежина : 122гр; Материјал : Метал. Име на производот : Шарка На Кабинетот; Растојание На Дупката За Монтирање : 48мм/1,9", 33 х 15мм/1,3"х 0,6" (Л*В). Вкупна Димензија : 102 х 62 х 35мм/4 "х 2.Ж); Големина На Дупка За Монтирање : 4мм/0,16", 8 х 5мм/0,3 "х 0,2"(Л*В) (вкупно Димензија : 102 х 62 х 35 мм / 4 ''х 2,4 ''х 1,4 '' (Л * Макс.Ж); Тамањо дел орифио де монтаје : 4мм / 0,16'', 8 х 5мм / 0,3 'х 0,2" (Л * В). Тип : Вметнување; Големина На Чаша : 35мм/1,4"(Диа)(Типо : Вметни; Тамањо де ла таза : 35 мм / 1,4' '(Диа). Стил : /; Боја : Сребрен Тон; Содржина На Пакетот : 2 парчиња х Шарка На Кабинетот. Тежина : 122гр; Материјал : Метал. Име на производот : Шарка На Кабинетот; Растојание На Дупката За Монтирање : 48мм/1,9", 33 х 15мм/1,3"х 0,6" (Л*В). Вкупна Димензија : 102 х 62 х 35мм/4 "х 2.Ж); Големина На Дупка За Монтирање : 4мм/0,16", 8 х 5мм/0,3 "х 0,2"(Л*В) (вкупно Димензија : 102 х 62 х 35 мм / 4 ''х 2,4 ''х 1,4 '' (Л * Макс.Ж); Тамањо дел орифио де монтаје : 4мм / 0,16'', 8 х 5мм / 0,3 'х 0,2" (Л * В). Тип : Вметнување; Големина На Чаша : 35мм/1,4"(Диа)(Типо : Вметни; Тамањо де ла таза : 35 мм / 1,4' '(Диа).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат