.

.

DAYWALKER H7 LED Светилки 1:1 Мини Големина Исклучително Светла 6000K Бела Магла Светла Комплет За Конверзија На Ниско Светло Халогени Светилки Замена Пакет од 2

DAYWALKER H7 LED Светилки 1:1 Мини Големина Исклучително Светла 6000K Бела Магла Светла Комплет За Конверзија На Ниско Светло Халогени

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Лесен За Инсталирање : ДНЕВНИТЕ LED светилки ја користат напредната технологија за да направат СИЈАЛИЦА H7 LED што е можно поблиску до големината на оригиналната светилка Не грижете се дека капаците за прашина нема да одговараат. Полесна инсталација и повисока стапка на адаптација. Карактеристики на сијалицата : LED светилките Daywalker H7 се дизајнирани со најновите СУПЕР светли LED чипови, 6000k бели, повеќе од 3 пати посветли од оригиналните халогени светилки. Осветлете го вашиот пат јасно и подалеку. Направете го вашето возење побезбедно. Фокусирана Технологија На Зрак : Блиску до дизајнот на халогенот. Дизајнот со ултра тенка големина обезбедува совршена светлосна шема. Не слепи идване сообраќај, без отсјај на други возачи.000 Часа Животен Век : целото авијациско алуминиумско тело и интелигентниот систем за контрола на температурата помагаат да се исфрли топлината генерирана од ЛЕР чиповите, што гарантира дека тие работат стабилно и континуирано, е добар избор за замена На Светилки H7.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат