.

.

Андроид 10.0 Авто Стерео 2 Дин Радио За Хи-Ондаи И30 2007-2012 ГПС Навигација 9ин ЕКРАН НА Допир МП5 Мултимедијален Плеер Видео Приемник СО 4g/5G WiFi Dsp Carplay, Б, M600S

Андроид 10.0 Авто Стерео 2 Дин Радио За Хи-Ондаи И30 2007-2012 ГПС Навигација 9ин ЕКРАН НА Допир МП5 Мултимедијален Плеер Видео

DEN 7738.24
Залиха
Достапно за нарачка

* Соодветен модел : авто-Аудио-MP5-плеер компатибилен Со Hy-Ondai i30 2007-2012 Ве молиме проверете дали ја имате вистинската форма/стил-оем единица пред да ја купите.Ако е соодветно, прво можете да ни ја испратите сликата на централната конзола. * Авто-мултимедијален плеер : 9-инчен или 10-инчен екран со висока дефиниција 2.5-Д со повеќе допир, почувствителен и попрецизен, дисплеј со висока дефиниција со 1024 * 720 пиксели, поддршка за 1920 *1080 репродукција на видео. * Мултифункционален : интегрираниот радио микрофон за автомобили Од Андроид 10.0 поддржува GPS/Bluetooth 4.0 (музика и слобода)/Wi-Fi/4 G/1080p видео/целосен излез НА RCA/USB/поголем IPS екран на допир/поврзување/врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска Со Ретон тркала/рикверц/информации за возилото/повеќејазичен/Приклучок и репродукција, поддршка надворешен dvr/Tpms/obd2/dab+/carplay / Цртичка камера итн.Обратна камера (опционално). * Поддршка НА ГПС навигација : плеерот За Автомобил МП5 интегриран во гпс модулот ги поддржува онлајн и офлајн апликациите за навигација на пазарот на апликации.Со ажурирани податоци во апликацијата за навигација, нема да бидете изгубени повторно додека возите. Со функцијата со две зони можете да репродуцирате радио/УСБ / СД музика при навигација. ● ЗАБЕЛЕШКА : имаме професионални инженери.Ако имате инсталација и технички прашања, ве молиме слободно контактирајте ме преку е-пошта!. * Соодветен модел : авто-Аудио-MP5-плеер компатибилен Со Hy-Ondai i30 2007-2012. Ве молиме проверете дали ја имате вистинската форма/стил-оем единица пред да ја купите.Ако е соодветно, прво можете да ни ја испратите сликата на централната конзола. * Авто-мултимедијален плеер : 9-инчен или 10-инчен екран со висока дефиниција 2.5-Д со повеќе допир, почувствителен и попрецизен, дисплеј со висока дефиниција со 1024 * 720 пиксели, поддршка за 1920 *1080 репродукција на видео. * Мултифункционален : интегрираниот радио микрофон за автомобили Од Андроид 10.0 поддржува GPS/Bluetooth 4.0 (музика и слобода)/Wi-Fi/4 G/1080p видео/целосен излез НА RCA/USB/поголем IPS екран на допир/поврзување/врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска/Врска Со Ретон тркала/рикверц/информации за возилото/повеќејазичен/Приклучок и репродукција, поддршка надворешен dvr/Tpms/obd2/dab+/carplay / Цртичка камера итн.Обратна камера (опционално). * Поддршка НА ГПС навигација : плеерот За Автомобил МП5 интегриран во гпс модулот ги поддржува онлајн и офлајн апликациите за навигација на пазарот на апликации.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат