.

.

САЛУТУЈА Клип Мушка Игра, Шарени Еко-Пријателски Безбедно Дрвени Клип Мушка Играчка За Училиште

САЛУТУЈА Клип Мушка Игра, Шарени Еко-Пријателски Безбедно Дрвени Клип Мушка Играчка За Училиште

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

●НАЈДОБАР ПОДАРОК за БЕБЕ ● Вежбањето со лажици/стеги е добро за координација и концентрација рака-око Многу е погоден за мали деца пред училиште. ●ИНИЦИЈАЦИСКИ ИГРАЧКИ●Неколку деца можат да играат заедно, оваа забавна играчка може да помогне да се создаде добра атмосфера, да се забавуваат децата. ●КРЕАТИВНА ИГРАЧКА ЗА МОЗОК●Идентификувајте ги боите преку монистра и шарени риби, запознајте се со едноставни нумерички пресметки и вежбајте фини моторни вештини во исто време. ®ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛОТ прифаќа висококвалитетен дрвен материјал, безбеден и еколошки, нетоксичен и цврст, не е лесен за пукање, издржлив за употреба. ①МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ за сите ПРИЛИКИ, игри со Риболов, игри со монистра, загатки со броеви, сортирање бои, пресметки на броеви и многу други начини за играње. Идентификувајте ги боите преку монистра и шарени риби, запознајте се со едноставни нумерички пресметки и истовремено вежбајте фини моторни вештини. Вежбањето со лажици/стеги е добро за координација и концентрација рака-око. Многу е погоден за мали деца пред училиште. Игри за риболов, игри со монистра, загатки со броеви, сортирање бои, пресметки на броеви и многу други начини за играње.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Clip Bead Game
Material:
Rubber Wood
Appropriate Age:
3 years old +
Package List:
60 x Bead:
30 x Building Blocks:
1 x Yellow Rope:
1 x Clip:
1 x Spoon:
2 x Fishing Tackle:
9 x Card:
5 x Storage Box:
2 x Board:

Купувачи како што избираат