.

.

Куќата Не Е Дом Без Боемски Овчар, ' Рѓа,Дом,Отпечатоци Од Шепи,Розова Праска,Убава,Љубов,Срце,Велејќи,Цитати, Кучиња Миленичиња, Кученце, Куче, Миленичиња, Омилени К?

Куќата Не Е Дом Без Боемски Овчар, ' Рѓа,Дом,Отпечатоци Од Шепи,Розова Праска,Убава,Љубов,Срце,Велејќи,Цитати, Кучиња Миленичиња, Кученце,

DEN 889.60
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : килимите за капење и капакот на седиштето толиет се изработени од полиестерска ткаенина која е мека, издржлива и може да се пере во машина Големина : вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 40х60см Со Душеци За Подни Врати,Капак на Капакот на Тоалетот, Контурна Тоалетна Подлога Во Форма На Буквата У.Капакот на тоалетното седиште е малку еластичен и одговара на сите стандардни големини на тоалетот. Лесно апсорбирајте вода и прашина, добра отпорност на лизгање; Лесен за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи, грбот избегнува директна сончева светлина. Користете пред шалтери за бања, мијалници, дневна соба, во близина на вратата, суети, тушеви, кујна или кади; Совршен како украси за куќи, хотели, кондоминиуми, R, кампери, кабини, апартмани, студентски соби и сл. Совршен подарок за сите возрасти, Денот На Татковците, денот на Мајките, Божиќ, Родендени или кој било празник за давање подароци. Тоа е дури и одлично за групи, забави и многу повеќе. Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме разберете мала разлика во димензијата поради рачно мерење. Материјал : килимите за капење и капакот на седиштето толиет се изработени од полиестерска ткаенина која е мека, издржлива и може да се пере во машина. Големина : вклучен Е Комплет За Бања од 3 Парчиња : 40х60см Со Душеци За Подни Врати,Капак на Капакот на Тоалетот, Контурна Тоалетна Подлога Во Форма На Буквата У.Капакот на тоалетното седиште е малку еластичен и одговара на сите стандардни големини на тоалетот. Лесно апсорбирајте вода и прашина, добра отпорност на лизгање; Лесен за чистење, може директно да се измие со машина за перење или раце, а не да се фрли и избледи, грбот избегнува директна сончева светлина. Користете пред шалтери за бања, мијалници, дневна соба, во близина на вратата, суети, тушеви, кујна или кади; Совршен како украси за куќи, хотели, кондоминиуми, R, кампери, кабини, апартмани, студентски соби и сл.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат