.

.

Кревети Вискоза Од Бамбус Јорган Покрие со Затворање патент &засилувач; Агол Врски - Ладење Јорган Покрива-Супер Мека Дише Свиленкаста-Темно Зелена Кралот Големина

Кревети Вискоза Од Бамбус Јорган Покрие со Затворање патент &засилувач; Агол Врски - Ладење Јорган Покрива-Супер Мека Дише Свиленкаста-Темно

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Навлаки за јорган : Нашиот Капак за Ладење Е направен од 100% Вискоза од Вискоза од Бамбус Од Вискозабез други додадени состојки.Функцијата за ладење помага да се стабили удобна телесна температура за време на длабок сон .За да создадете кул и удобно искуство во спиењето. Кажете збогум на ноќното потење. Ладење и Дишење : Супер Дише и Кул. Може да ви помогне да останете ладни и опуштени додека спиете и лесно да ја решите влажната и маглива средина. Затворање На патент И Аголни Врски : Секој навлака за јорган има скриено затворање на патент без проблеми, така што можете удобно да го внесете и излезете вашиот утешител од овој капак. Секој агол од капакот на јорганот има пар врски и чувајте ја вашата влошка на место.Тоа Нема Да Се Вози Нагоре или Да Се Движи Наоколу Во Средината на Ноќта.Капак за јорган Со кралска Големина (1 навлака за јорган 90 "х 104", 2 навлаки за перници 20"х36". Лесна Нега : Перење Фрист : Ве Молиме Користете Вода Која Температура Под 30 Степени Целзиусови. Рачно Перење, Машинско Перење, Избегнувајте Употреба На Детергент Со Состојки за Белило.As времето продолжува, ќе го најдете се повеќе и повеќе меко и удобно. Услуги На Клиентите : Во Кревети Поддржуваме 45 Дена Без Услови За Враќање На Ризикот. Секое Време На Враќање, Без Разлика Еден Ден, Еден Месец, Една година, Па Дури И Подолго. Онлајн Брз Одговор Во Рок Од 24 Часа.Ова е нашата доверба во квалитетот на производот и посветеноста кон клиентите. Навлаки за јорган : Нашиот Капак за Ладење Е направен од 100% Вискоза од Вискоза од Бамбус Од Вискоза.без други додадени состојки.Функцијата за ладење помага да се стабили удобна телесна температура за време на длабок сон .За да создадете кул и удобно искуство во спиењето. Кажете збогум на ноќното потење. Ладење и Дишење : Супер Дише и Кул. Може да ви помогне да останете ладни и опуштени додека спиете и лесно да ја решите влажната и маглива средина. Затворање На патент И Аголни Врски : Секој навлака за јорган има скриено затворање на патент без проблеми, така што можете удобно да го внесете и излезете вашиот утешител од овој капак. Секој агол од капакот на јорганот има пар врски и чувајте ја вашата влошка на место.Тоа Нема Да Се Вози Нагоре или Да Се Движи Наоколу Во Средината на Ноќта.Капак за јорган Со кралска Големина (1 навлака за јорган 90 "х 104", 2 навлаки за перници 20"х36". Лесна Нега : Перење Фрист : Ве Молиме Користете Вода Која Температура Под 30 Степени Целзиусови. Рачно Перење, Машинско Перење, Избегнувајте Употреба На Детергент Со Состојки за Белило.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат