.

.

Uxcell a16041400ux0874-Dm М5 Подлошки Сребрен Тон, Рамна Глава Завртка Завртка Алуминиум Countersunk, 5 Мм Големина

Uxcell a16041400ux0874-Dm М5 Подлошки Сребрен Тон, Рамна Глава Завртка Завртка Алуминиум Countersunk, 5 Мм Големина

DEN 193.76
Залиха
Достапно за нарачка

Име на производот : мијалник за потопување; внатрешен дијаметар : 5мм/0,2 инчи Надворешен дијаметар : 12мм/0,47"; дебелина : 3мм/0,12". Материјал : алуминиум; боја : сребрен тон. Земја на потекло : Кина. Име на производот : мијалник за потопување; внатрешен дијаметар : 5мм/0. 2", надворешен дијаметар : 12мм/0. 47"; дебелина : 3мм/0. 12", материјал : алуминиум; боја : Сребрен тон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат