.

.

Детското Место Бебе Момчиња И Дете Чино Шорцеви, 2 Пакет

Детското Место Бебе Момчиња И Дете Чино Шорцеви, 2 Пакет

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Затворање на копчето. Машинско Перење. Во јасен памук со малку истегнување за удобен и елегантен секојдневен стил. 2-пакет шорцеви за носење со затворање со патент и копче, јамки за ремени и предни џебови за наклон и заден дел. Резервирајте ги летните најважни работи што добро се комбинираат со полос и графички маици. Детското Место нуди облека и облека со вредни цени кои се забавни и лесни за составување. Тие ќе го сакаат овој стил.ќе ви се допадне ова место. Облека и облека со вредност која е забавна и лесна за составување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат