.

.

Фехун Мијалници, Простор Алуминиум Одвод Сад Решетката Сребрена Кујна Багажник За Складирање Четири Стилови/В

Фехун Мијалници, Простор Алуминиум Одвод Сад Решетката Сребрена Кујна Багажник За Складирање Четири Стилови/В

DEN 2694.40
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од Преферираниот Материјален Простор Алуминиум,Оваа Решетка за Садови е Алуминиумски Производ со Висока Јачина и Отпорност на Корозија,Тој е Лесен и Издржлив и Има Капацитет За Оптоварување Со Анг Послужавник за Складирање Вода на Дното Спречува Капење Вода на Масата на Кабинетот и Спречува Влажнење На Кујната. Еднослојната Решетка За Садови Може Да Собере 6 Чинии и 6 Чинии; Двослојната Решетка За Садови Може Да Собере 14 Чинии и 8 Чинии. Меки Душеци Што не се Лизгаат,Можете Да ја Прилагодите Висината на Решетката За Садови Според Вашите Потреби и Да Ги Заштитите Работните Површини. Совети : Овој Производ Продава Само Лавици За Садови, Садовите на Сликата Снимаат Реквизити. Направено од Преферираниот Материјален Простор Алуминиум,Оваа Решетка за Садови е Алуминиумски Производ со Висока Јачина и Отпорност на Корозија,Тој е Лесен и Издржлив и Има Капацитет За Оптоварување Со Анг. Послужавник за Складирање Вода на Дното Спречува Капење Вода на Масата на Кабинетот и Спречува Влажнење На Кујната.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат