.

.

Капоху Виолетова Желка Желка Шема Секојдневен Училишен Ранец За Момчиња Девојчиња Лаптоп Торба За Книги Патна Торба За Мажи Жени 11, 5х8х16во

Капоху Виолетова Желка Желка Шема Секојдневен Училишен Ранец За Момчиња Девојчиња Лаптоп Торба За Книги Патна Торба За Мажи Жени 11, 5х8х16во

DEN 575.84
Залиха
Достапно за нарачка

Голем Капацитет : 11, 5х8х16/29, 4х20х40см, тежи 445ГРВнатрешниот делител одговара на таблетот А4, книгите за активности итн.држи торба за ручек, две мали тетратки, две книги и шише со вода. Тоа беше корисен начин за чување на нивните работи (списанија, книги, собрани богатства, итн. Пространи Прегради : Вклопете се што му треба на вашето дете во големите делови од ранецот со патент кои обезбедуваат доволно простор за да соберат големи предмети како таблет, тетратки и учебници.Главната торба за капацитет е дизајнирана со четири џебови, така што можете да ги категоризирате вашите мали предмети, како што се мобилни телефони, енергетски банки итн. за поголема безбедност.1 преден патент за personal работи. Двата странични џебови можат да држат шише со вода и чадор. Лесен и Издржлив : овој нов ранец е изработен од висококвалитетна ткаенина отпорна на абење,добра дише, добра дисипација на топлина, две ленти за рамо, лесни за носење, насилно засилени за да се намали притисокот на рамото, одржувајте ладно кога се носи долго време. Моден Дизајн : има многу забавни и шарени отпечатоци за избор, и секоја личност има свој принт за намерно купување.Класичниот и стилски дизајн го прави овој ранец не само едноставна торба, туку детска училишна торба, професионален канцелариски ранец, улична тенка модна торба, училишна торба за колеџ на кампусот, тинејџерска студентска училишна торба, лична торба за носење за возрасни. Мултифункционална : Удобна училишна торба погодна за тинејџерски момчиња девојчиња и мажи жени. Се препорачува за секојдневна употреба / училиште / канцеларија / шопинг / кампување / пешачење / патување / патување. Голем Капацитет : 11, 5х8х16/29, 4х20х40см, тежи 445ГР.Внатрешниот делител одговара на таблетот А4, книгите за активности итн.држи торба за ручек, две мали тетратки, две книги и шише со вода. Тоа беше корисен начин за чување на нивните работи (списанија, книги, собрани богатства, итн. Пространи Прегради : Вклопете се што му треба на вашето дете во големите делови од ранецот со патент кои обезбедуваат доволно простор за да соберат големи предмети како таблет, тетратки и учебници.Главната торба за капацитет е дизајнирана со четири џебови, така што можете да ги категоризирате вашите мали предмети, како што се мобилни телефони, енергетски банки итн. за поголема безбедност.1 преден патент за personal работи. Двата странични џебови можат да држат шише со вода и чадор. Лесен и Издржлив : овој нов ранец е изработен од висококвалитетна ткаенина отпорна на абење,добра дише, добра дисипација на топлина, две ленти за рамо, лесни за носење, насилно засилени за да се намали притисокот на рамото, одржувајте ладно кога се носи долго време. Моден Дизајн : има многу забавни и шарени отпечатоци за избор, и секоја личност има свој принт за намерно купување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат