.

.

Вентилатор за таванот на куќата сурпарс, Модерен Тавански Вентилатор Од 52 Инчи Со Светла, Реверзибилни 3 Сечила, Вклучени 3 Стаклени Нијанси, Далечински Управувач

Вентилатор за таванот на куќата сурпарс, Модерен Тавански Вентилатор Од 52 Инчи Со Светла, Реверзибилни 3 Сечила, Вклучени 3 Стаклени Нијанси,

DEN 1599.68
Залиха
Достапно за нарачка

Одличен тавански вентилатор Работи совршено за трпезарија,дневна соба,голема спална соба,канцеларија итн во топло лето,носи мек до силен ветер со 5 плочи;во друга сезона, исто така, носи движење на воздухот за вашиот простор, ве тера постојано да уживате во свеж воздух, ви носи удобно спиење и создава тивка средина за живеење. Реверзибилниот вентилатор со двојна насока ја подобрува циркулацијата на воздухот за да ве стопли во зима и да се излади во лето. Одлично таванско светло. Тоа е исто така фантастична таванска светлина. 3 светла со модерни проѕирни стаклени нијанси кои го прават вашиот дом светол, во исто време додава како ладење и одлична докторат. Лесна и удобна употреба.Сите операции може да се контролираат од далечинскиот управувач, прилагодете ја брзината на вентилаторот со 3 нивоа и поддржува тајминг (1/2/4/8 часа) исклучување на спиењето, вклучување/исклучување. Вентилаторот и светлото може да се вклучат одделно.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат