.

.

Авто-S3 Пластика &засилувач; Кожа Реставратор, Автомобил Пластика Реноватор Течност Реставратор Спреј, Пластика &засилувач; Кожа Реставратор, 100ml Пластика И Кожа Рес

Авто-S3 Пластика &засилувач; Кожа Реставратор, Автомобил Пластика Реноватор Течност Реставратор Спреј, Пластика &засилувач; Кожа Реставратор,

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Автомобил Пластика Реставратор Спреј : овој производ продира длабоко во порите на материјалот, веднаш осветлува, го одложува стареењето и лесно се чисти без да ја оштети површината Издржлив И Корисен : ова средство за поправка на пластични делови може да се користи како заптивната смеса за да обезбеди долготрајна заштита на пластичните делови и проѕирен капак за вашето возило. Вратете Ја Оригиналната Боја : софистицираната формула продира длабоко и се грижи за материјалите без да остави мрсни остатоци или ленти на соседните површини и се чувствува суво и не привлекува прашина. Без Промена На Бојата По Чистењето : ова средство за поправка може да формира заштитен слој на пластичната површина, а бојата нема да исчезне по повторното чистење. Разновидна Формула : технологијата На Заптивната Смеса се спротивставува на избледување и оштетување на пластичните и гумените делови од екстремна топлина, помагајќи им да изгледаат нови подолго. Автомобил Пластика Реставратор Спреј : овој производ продира длабоко во порите на материјалот, веднаш осветлува, го одложува стареењето и лесно се чисти без да ја оштети површината. Издржлив И Корисен : ова средство за поправка на пластични делови може да се користи како заптивната смеса за да обезбеди долготрајна заштита на пластичните делови и проѕирен капак за вашето возило. Вратете Ја Оригиналната Боја : софистицираната формула продира длабоко и се грижи за материјалите без да остави мрсни остатоци или ленти на соседните површини и се чувствува суво и не привлекува прашина. Без Промена На Бојата По Чистењето : ова средство за поправка може да формира заштитен слој на пластичната површина, а бојата нема да исчезне по повторното чистење.

Карактеристики на предлогот

Shelf Life:
3 years
Capacity:
50/100ML
Package Include:
1/2 Pcs * Plastic Leather Restorer+1/2 Pcs * Square Sponge:
How to Use?:
Clean surface with an interior cleaner, shake, then apply 2 ? 5 sprays into foam or microfiber applicator pad, spread Plastic Leather Restorer over the entire workpiece, then work and rub deep into the surface, buff off any excess residue with a sponge.:
Note:
1. Please allow slight errors due to manual measurement.:
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Купувачи како што избираат