.

.

ДАИЛИНТ Мала Пепел Отпорна На Влага Урни За Пепел Дома Или На Гробишта, Урни За Мачки И Урни За Кучиња, Рачно Изработени Керамички Сувенири, Пепел Од Луѓе И Миленичи?

ДАИЛИНТ Мала Пепел Отпорна На Влага Урни За Пепел Дома Или На Гробишта, Урни За Мачки И Урни За Кучиња, Рачно Изработени Керамички

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Опсег на примена : ова е урна со стандардна големина, која може да се користи за големи и мали возрасни лица, а може да се користи и за остатоци од домашни миленици, декорација на домот, декорација на градина, градини, деловни канцеларии, орнаменти за фенг шуи итн Материјал : Керамиката се пука на висока температура. Капакот е завиткан во фолија и запечатен за да се спречи влага. Дното е мазно и недеструктивно. Процес : сликањето на срцето со Цвеќе со јазли му дава уникатно значење, уредна форма, нежен труп, свеж внатрешен ѕид, униформа дебелина и цврст порцелан. Предности : Три спецификации за вашиот избор. Може да се користи за чување пепел од возрасни или домашни миленици, а може да се користи и за чување сувенири од сите големини. Сцена : исклучителниот и елегантен керамички погреб може да се стави на каминот, библиотеката или дури и градината за да ги одбележи на внимателен начин. Опсег на примена : ова е урна со стандардна големина, која може да се користи за големи и мали возрасни лица, а може да се користи и за остатоци од домашни миленици, декорација на домот, декорација на градина, градини, деловни канцеларии, орнаменти за фенг шуи итн. Материјал : Керамиката се пука на висока температура. Капакот е завиткан во фолија и запечатен за да се спречи влага. Дното е мазно и недеструктивно. Процес : сликањето на срцето со Цвеќе со јазли му дава уникатно значење, уредна форма, нежен труп, свеж внатрешен ѕид, униформа дебелина и цврст порцелан. Предности : Три спецификации за вашиот избор. Може да се користи за чување пепел од возрасни или домашни миленици, а може да се користи и за чување сувенири од сите големини.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат