.

.

ИФДМ Вибрациона Плоча 150кг Капацитет Фитнес Плоча 200в Моќ Вибрации Машина Плоча Тело Одговара Музика Фитнес Масажа 99 Нивоа

ИФДМ Вибрациона Плоча 150кг Капацитет Фитнес Плоча 200в Моќ Вибрации Машина Плоча Тело Одговара Музика Фитнес Масажа 99 Нивоа

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

[СЛАБЕЕЊЕ И СОГОРУВАЊЕ МАСНОТИИ]Придобивките од вежбањето со вибрации одат многу подалеку од градењето мускули, исто така ќе уживате во зајакнување на метаболизмот, подобрување на циркулацијата и градење на јачината на јадрото, стимулирање на протокот на крв и смирување на уморните стапала и нозе за спортски тренинзи на целото тело [ПОВЕЌЕ РЕЖИМИ НА ВЕЖБАЊЕ]може да притиснете копче или далечински управувач за да ја изберете претпочитаната програма.Карактеристики 3 Канали За Обука : Одење, Џогирање, Трчање. Различни режими на вежбање ви овозможуваат да пробате различни вежби за вибрации или да ја комбинирате вежбата за вибрации со седење, склекови, јога. [ЦЕЛОСНО ОПРЕМЕН ЗА НАЈДОБРИ РЕЗУЛТАТИ]Поврзете го телефонот со вградените Звучници за да ја репродуцирате омилената плејлиста во теретана. Бројачот на калории и ЛЕД-панелот ви овозможуваат лесно да ги следите вашите резултати. [АБС МАТЕРИЈАЛ]Изработен Од надграден нов АБС материјал, гума и цврста структура за да се осигура дека вибрационата плоча е невкусна, поздрава И попријателска Дизајнирана , обезбедувајќи висока безбедност и стабилност при ракување со оваа платформа за вибрации. [БЕЗБЕДЕН и СИГУРЕН] - далечински управувач со копчиња, системи за заштита на повеќе кола, повеќекратна заштита од истекување, три слоја изолација, заштита од краток спој, заштита од заштита од напон, заштита од прегревање, заштита од изолација. Вибрирачка Фитнес Опрема, Останете Здрави и Вежбајте.Без разлика дали се почетници или искусни спортисти, дали за обликување на телото, за тонирање на телото, за тренирање на мускулите или за помош во спречување на остеопороза, еве производ што може да им помогне на сите да тренираат специјално за нивната фитнес цел.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат