.

.

Исчисти Чајник Чист Чајник Стакло Вода Стомна Голем Капацитет Чај Чајник Пијалок Стомна Бокал За Пиво Лимонада Млеко Кафе Чај 1500мл Чист Чај Котел Чист Чај Котел

Исчисти Чајник Чист Чајник Стакло Вода Стомна Голем Капацитет Чај Чајник Пијалок Стомна Бокал За Пиво Лимонада Млеко Кафе Чај

DEN 384.32
Залиха
Достапно за нарачка

материјал и совршена изработка, цврст и издржлив долго време Домаќинство Стакло Стомна Мраз Вода Стомна Голем Капацитет Пијалаци Котел Вода Тенџере. Стакло Вода Стомна Сок Карафа Голем Капацитет Чај котел Пијалок Стомна Бокал За Пиво Лимонада Млеко Кафе Чај. Совршено е за вода, ладен чај, топол чај, сок и други домашни пијалоци. Доволно капацитет за вашето семејство да пие секој ден или да ги забавува гостите на забавите. материјал и совршена изработка, цврст и издржлив долго време. Домаќинство Стакло Стомна Мраз Вода Стомна Голем Капацитет Пијалаци Котел Вода Тенџере. Стакло Вода Стомна Сок Карафа Голем Капацитет Чај котел Пијалок Стомна Бокал За Пиво Лимонада Млеко Кафе Чај. Совршено е за вода, ладен чај, топол чај, сок и други домашни пијалоци. Доволно капацитет за вашето семејство да пие секој ден или да ги забавува гостите на забавите. Карактеристики - боја транспарентна-големина 22х13, 5см 21, 5х14, 2см - Материјал Висок Боросиликатен Стаклен Пакет, Вклучувајќи 1 Стаклен Стомна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат