.

.

атлетска Маица за екстремни Момчиња - 5 Пакет Активни Перформанси Спортска Маичка Со Суво Вклопување

атлетска Маица за екстремни Момчиња - 5 Пакет Активни Перформанси Спортска Маичка Со Суво Вклопување

DEN 479.20
Залиха
Достапно за нарачка

95% Полиестер, 5% Спандекс Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ВИСОК КВАЛИТЕТ : мултипакетот за маици со атлетски кратки ракави На ова момче е изработен од супер удобна ткаенина што ја отстранува влагата; со одлични бои за избор, вашето мало момче ќе го сака овој пакет маици на големо; Поклопете ги овие лесни и дише спортски маици со неговите омилени шорцеви, пот, џогери и летни удари за уникатен изглед што ќе го надополни неговиот секојдневен стил на и надвор од теренот. ВЛАГА ФИТИЛ : лесни и дише маици за активни момчиња; Без разлика дали е на училиште, на игралиште, на состанок со пријателите, лежење дома или вежбање на неговиот омилен спорт, тој секогаш ќе биде удобен во овие маици за изведба; Оставете го вашето момче да се излади и да изгледа кул со овие функционални и трендовски маици за изведба. РАЗНОВРСНА : овие маици доаѓаат во различни одлични бои; Изберете помеѓу цврсти бои и греалки во пакетот со 5 пакувања; тој ќе може да избере помеѓу модерни кошули што ќе го натераат да се истакне каде и да оди; нашите маици со лесни перформанси остануваат светли и свежи, се мијат после миење; Долготрајни низ сите негови летни авантури и излегувања.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат