.

.

20 Роденден Покана Картички со Коверти За Деца - Скокни Партија Роденден Покана Картичка За Момчиња или Девојчиња - Скокни Тркалаат Брануваа Тема Партија Материјали

20 Роденден Покана Картички со Коверти За Деца - Скокни Партија Роденден Покана Картичка За Момчиња или Девојчиња - Скокни Тркалаат Брануваа

DEN 111.84
Залиха
Достапно за нарачка

1) Димензија : Секоја картичка е широка 4 инчи х 6 инчи долга, што ја прави идеална за деца и има многу простор за пишување информации 2) Количина : Секое пакување вклучува 20 картички и 20 соодветни пликови, па ајде да започнеме незаборавна забава со овие слатки картички за покани. 3) Дизајн : Уникатен дизајн во стилот на акварел, висококвалитетно двострано печатење, симпатичен дизајн совршен за деца, деца, Тинејџери Живописни и издржливи еколошки материјали. 5) Се Надевам дека имате убава и незаборавна забава со пријателите, семејството и сите за кои се грижите или се грижите. Се надевам дека овие картички ќе ви го разубават денот. 1) Димензија : Секоја картичка е широка 4 инчи х 6 инчи долга, што ја прави идеална за деца и има многу простор за пишување информации. 2) Количина : Секое пакување вклучува 20 картички и 20 соодветни пликови, па ајде да започнеме незаборавна забава со овие слатки картички за покани.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат