.

.

ГАОФАО СМИРИ ЗА Пепел Негувани Погреб Дома Возрасни Деца Миленичиња Кремирање за Пепел Меморијална Керамика СМИРИ

ГАОФАО СМИРИ ЗА Пепел Негувани Погреб Дома Возрасни Деца Миленичиња Кремирање за Пепел Меморијална Керамика СМИРИ

DEN 803.52
Залиха
Достапно за нарачка

● Големина : Тип А (околу 12,5 см во дијаметар, околу 11,5 см во висина, околу 650 мл во капацитет на вода) Тип Б (околу 12,5 см во дијаметар, околу 13,5 см во висина, околу 600 мл во капацитет на вода) ●Материјал : горниот дел е покриен со керамички капак, а запечатувањето е добро, што може да обезбеди сигурност на пепелта. Карактеристики : рачно излеана И дизајнирана од најдобрите занаетчии за да обезбеди истакнати сувенири по разумни цени. € Соодветно : керамичкиот резервоар за кремирање има класична lowетика со низок клуч и едноставна, обезбедувајќи уникатно и соодветно место за телото на вашите драги роднини. услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. ● Големина : Тип А (околу 12,5 см во дијаметар, околу 11,5 см во висина, околу 650 мл во капацитет на вода) Тип Б (околу 12,5 см во дијаметар, околу 13,5 см во висина, околу 600 мл во капацитет на вода). ●Материјал : горниот дел е покриен со керамички капак, а запечатувањето е добро, што може да обезбеди сигурност на пепелта. Карактеристики : рачно излеана И дизајнирана од најдобрите занаетчии за да обезбеди истакнати сувенири по разумни цени. € Соодветно : керамичкиот резервоар за кремирање има класична lowетика со низок клуч и едноставна, обезбедувајќи уникатно и соодветно место за телото на вашите драги роднини. услуга : ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Марка : Калмпроизвод Име : Погреб Урнпроизвод Тип : Возрасен / Дете / Кремирање Миленичиња Урнматеријал : Виолетова песочна боја : а-црна а-кафеава Б-црна Б-кафеава големина : Тип А (околу 12,5 см во дијаметар и околу 11,5 см во висина) Тип Б (околу 12,5 см во дијаметар и околу 13,5 см во висина)капацитет На Вода : околу 650 мл За а, околу 12,5 см 600мл За Bweight : 1кгбез разлика Дали Е Рачно Изработен : Да Q Материјал : Горниот Дел е Покриен со Керамички Капак, а запечатувањето е добро, што може да обезбеди сигурност на пепелта.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат