.

.

Неналајо Кадифен Кукла Торба Со Аксолотл Кадифен Играчка Полнета Мека Закуска Перница Кадифен Играчка За Роденденски Подарок, Полнета Играчка Игра Перница Перниц

Неналајо Кадифен Кукла Торба Со Аксолотл Кадифен Играчка Полнета Мека Закуска Перница Кадифен Играчка За Роденденски Подарок, Полнета Играчка

DEN 463.84
Залиха
Достапно за нарачка

①Уникатен Дизајн Ја Меката и мека симпатична торба за перници што го привлекува окото со слатки мали кукли саламандер Изработен од најквалитетен кадифен и ПП памук, супер мек. Quallity®Исклучително Мек висококвалитетен Памук; еколошки, нетоксин и без мирис, безбеден за играње. ткаенините погодни за кожата ви даваат подобро чувство на допир на кожата.можете да го притиснете и извртувате по желба ако сте нервозни или несреќни, не е лесно да се деформирате. ●Ексклузивни Креатори На Бучава ● Секоја кукла саламандер содржи висококвалитетна прстенеста хартија за да испорача симпатичен звук за да го забавува вашиот најдобар пријател. ●Совршен Подарок●Толку романтично, тоа е избор за подарок за вашата сакана на роденден, Ден На Детето, Ден на Вљубените или годишнина! Отстранливите меки кадифни играчки ќе бидат изненадување!. ●Придружувај ја ставете ја оваа симпатична перница Во вашата соба, мека и мека и може да ви го донесе најдоброто искуство за потпирач за глава и одмор на грбот. Кога сте под притисок, можете да ги стиснете и за да го ослободите притисокот. По напорниот ден, ова е многу удобно за вас. ①Уникатен Дизајн Ја Меката и мека симпатична торба за перници што го привлекува окото со слатки мали кукли саламандер. Изработен од најквалитетен кадифен и ПП памук, супер мек. Quallity®Исклучително Мек висококвалитетен Памук; еколошки, нетоксин и без мирис, безбеден за играње. ткаенините погодни за кожата ви даваат подобро чувство на допир на кожата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат