.

.

2 Мерач Жица 25 Сина 25 СТАПКИ Црна Примарна Моќност Земјата Заглавени AWG Кабел Батерија

2 Мерач Жица 25 Сина 25 СТАПКИ Црна Примарна Моќност Земјата Заглавени AWG Кабел Батерија

DEN 872.80
Залиха
Достапно за нарачка

50 СТАПКИ НА 2 МЕРАЧ ЖИЦА 25 СТАПКИ СИНА И 25 СТАПКИ ЦРНА. НЕ ДОАЃА СО РОЛНА/КАЛЕМ. ОВА Е ЗА 50 СТАПКИ ОД 2 МЕРАЧ ЖИЦА ЌЕ ДОБИЕТЕ 25 СТАПКИ СИНА И 25 СТАПКИ ЦРНА АКО НАРАЧАТЕ ПОВЕЌЕ ОД ЕДНА ЖИЦАТА ЌЕ ДОЈДЕ ВО ЕДНА КОНТИНУИРАНА ДОЛЖИНА ОВА НЕ ДОАЃА СО РОЛНА/КАЛЕМ ОВА Е ЗАГЛАВЕНА ЖИЦА ИМАМЕ 2 МЕРАЧ ЖИЦА ВО ЦРНА И СИНА БОЈА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат