.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-GR 5/8 инчи до 35mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 35mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот Дијаметар: 65

VXB Бренд Јапонија MJC-65CSK-GR 5/8 инчи до 35mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 35mm Должина Спојување: 90 Спојување

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5/8 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 35мм. Должина На Спојување : 90. Спојување Надворешен Дијаметар : 65. 7-15 дена превозот. VXB Бренд, Nbk Јапонија MJC-65 CSK-GR 5/8 инчи до 35mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-65 CSK-GR 5/8 инчи до 35mm вилица-тип Флексибилна Спојка, ова е тип на вилица флексибилна спојка. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 5/8 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 35 мм Должина На спојката : 90 Надворешен Дијаметар на спојката : 65 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Тесното вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент(N-m)653590152.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат