.

.

ХИГОХ Тавански Вентилатор Со Светла, 42 инчен Кристален Тавански Вентилатор што Се Повлекува со Светла и Далечински, Скриен Лустер За Тавански Вентилатор Со Лустер

ХИГОХ Тавански Вентилатор Со Светла, 42 инчен Кристален Тавански Вентилатор што Се Повлекува со Светла и Далечински, Скриен Лустер

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тивок Мотор : Таванскиот Вентилатор Користи Чист Бакарен Тивок Мотор за Да Ви Обезбеди Тивка Околина И Енергија од Ветер Интелигентниот Двигател Со Постојана Струја Обезбедува Заштита Од Исклучување, што Може Ефикасно Да го Подобри Работниот Век на Таванскиот Вентилатор. Далечински Управувач : Светло За Промена На Три Бои (Бела Светлина-Топло Светло-Жолто Светло), Сите Овие Функции може да се Контролираат со Далечински Управувач. Блескавите Кристални Топчиња К9, Го Прават Ефектот На Осветлување Пошармантен, Изборот за Домашен Декор. Овој Тавански Вентилатор Користи Електронско Позлата, Кое Е Издржливо, Против ' рѓа, Убаво и Лесно Се Чисти. Енергетски Ефикасна Циркулација на Воздухот, Моќно Движење на Воздухот и Тивки Перформанси. Кога Вентилаторите на Таванот и Климатизацијата се Користат во исто време, Циркулацијата на Воздухот во Затворените Простории ги Прави Луѓето Поудобни. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат