.

.

Nudquio Мали Видри И Нивната Кутија За Организатор На Суши Дрвени Складишта Со Ретро Заклучување За Фотографии Од Накит Спомени Подароци Декоративни

Nudquio Мали Видри И Нивната Кутија За Организатор На Суши Дрвени Складишта Со Ретро Заклучување За Фотографии Од Накит Спомени

DEN 1105.60
Залиха
Достапно за нарачка

дрвени Произведено во САД Или Увезено. Оваа дрвена кутија за складирање е изработена од природно висококвалитетно цврсто дрво, со извонредна изработка, ретро и прекрасен изглед и издржлив. Оваа кутија за складирање со ретро заклучување, извонреден изглед, мала големина, заштитете ги вашите предмети од прашина, неред, лесен за употреба, додадете допир на елеганција во вашиот дом или студија, е добра алатка за одржување на вашето биро уредно и исто така добар Декоративен дом или реквизити за фотографирање. Големина на дрвена кутија за складирање : должина : 20 см/7,9 инчи, ширина : 9,8 см/3,9 инчи, висина : 5,8 см/2,3 инчи, ве молиме внимателно измерете ја големината пред да нарачате и купете ја големината. Стилската и извонредна кутија за складирање е погодна за поставување на масата, работната површина, фиоката, полицата за книги, комодата итн., за да ја одржувате работната површина уредна. Совршен за чување сувенири, фотографии, писма, подароци, мали наследства и накит итн. Совршен подарок за мама, пријатели, девојка, семејство На Родендени, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, Божиќ, Нова година. Податоците за оваа големина се должат на различни методи на мерење, а грешката во рамките на 1-2см е нормален феномен. Ако имате какви било прашања по купувањето на нашата дрвена кутија за складирање, слободно испратете ни е-пошта, ние ќе го решиме за вас во рок од 24 часа, ве молиме бидете сигурни да купите. Произведено во САД Или Увезено. Оваа дрвена кутија за складирање е изработена од природно висококвалитетно цврсто дрво, со извонредна изработка, ретро и прекрасен изглед и издржлив. Оваа кутија за складирање со ретро заклучување, извонреден изглед, мала големина, заштитете ги вашите предмети од прашина, неред, лесен за употреба, додадете допир на елеганција во вашиот дом или студија, е добра алатка за одржување на вашето биро уредно и исто така добар Декоративен дом или реквизити за фотографирање. Големина на дрвена кутија за складирање : должина : 20 см/7,9 инчи, ширина : 9,8 см/3,9 инчи, висина : 5,8 см/2,3 инчи, ве молиме внимателно измерете ја големината пред да нарачате и купете ја големината.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат