.

.

Ладен Котел Со голем Капацитет За Фрижидер, Дозер За Пијалоци Со Шпигот во Фрижидер, Диспензер За Пијалоци Со Капаци За Секојдневна Употреба На Забави 1 Галон

Ладен Котел Со голем Капацитет За Фрижидер, Дозер За Пијалоци Со Шпигот во Фрижидер, Диспензер За Пијалоци Со Капаци За Секојдневна

DEN 463.20
Залиха
Достапно за нарачка

●Пренослив●овој сад може да собере 3/5 литри пијалоци и може да собере 10 лименки од 330мл лименки истовремено, што го олеснува пиењето на целото семејство Дизајнот на поделениот капак го олеснува и полесно додавањето на вашите омилени состојки од овошен чај. ●Дизајн На запечатување ● на капакот има запечатувачки силиконски прстен, кој го заклучува мирисот и го одржува свеж, а во фрижидерот нема мирис. Ако истекува вода, затегнете ја навртката или повторно инсталирајте ја славината. ●Двојна Филтрација●ново надградениот двоен силиконски прстен на славината е отпорен на истекување и против блокирање. Притиснете ја славината непречено до без да се грижите за капење. ●Висококвалитетен пластичен материјал●материјал За Храна, без деформација, отпорност на висока температура, не плашејќи се од паѓање, безбеден за употреба. Може да се стави директно во врела вода и може да издржи температурни разлики од -20°C до 120°C. засилени четиристрани брави. Голем отвор за лесно чистење. ●Широка Употреба●Лимонада, овошен чај, ладен чај, мешани пијалоци итн. може да се додаде за да се зголеми целокупното искуство со пиење, многу погодно за забави во затворени простории или на отворено, активности за скара итн., погоден за забави и секојдневниот живот за да уживате повеќе во животот. ●Пренослив●овој сад може да собере 3/5 литри пијалоци и може да собере 10 лименки од 330мл лименки истовремено, што го олеснува пиењето на целото семејство. Дизајнот на поделениот капак го олеснува и полесно додавањето на вашите омилени состојки од овошен чај. ●Дизајн На запечатување ● на капакот има запечатувачки силиконски прстен, кој го заклучува мирисот и го одржува свеж, а во фрижидерот нема мирис. Ако истекува вода, затегнете ја навртката или повторно инсталирајте ја славината. ●Двојна Филтрација●ново надградениот двоен силиконски прстен на славината е отпорен на истекување и против блокирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат