.

.

Нов Огледало Страна Поглед Назад Поглед Паркинг Помош Камера Обратна Компатибилен За NISSAN VCB-N001 VCBN001 Автомобил Додатоци

Нов Огледало Страна Поглед Назад Поглед Паркинг Помош Камера Обратна Компатибилен За NISSAN VCB-N001 VCBN001 Автомобил Додатоци

DEN 678.40
Залиха
Достапно за нарачка

Јасна камера, лесна за инсталирање Одолејте се на висока или ниска температура, дожд и магла. Ја зголемува безбедноста на автомобилот и ја штити безбедноста при возење. По професионално тестирање, може совршено да одговара на вашето возило. Супер фотосензитивно препознавање и силна реставрација на сцената. Јасна камера, лесна за инсталирање. Одолејте се на висока или ниска температура, дожд и магла. Ја зголемува безбедноста на автомобилот и ја штити безбедноста при возење. По професионално тестирање, може совршено да одговара на вашето возило. Супер фотосензитивно препознавање и силна реставрација на сцената. Добредојдовте во мојата продавница. Ние сме професионален продавач на камери за автомобили. Нашите камери за автомобили имаат добар квалитет и јасни слики. Секогаш постои еден што ви треба. Ве молиме контактирајте ме ако не разбирате пред да нарачате, и ние ќе ви дадеме задоволителен одговор. Ви посакувам среќен живот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат