.

.

Агирлвкт Заштитник За Подлога За Биро, Симпатична Подлога За Глувче,Мермерна Канцелариска Подлога За Биро, Нелизгачка Подлога За Тастатура И Глувче,Кожна Покривка

Агирлвкт Заштитник За Подлога За Биро, Симпатична Подлога За Глувче,Мермерна Канцелариска Подлога За Биро, Нелизгачка Подлога За

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Голема И Проширена Големина ● големината На оваа XXL голема подлога за глувче е 31,5€11,8€0,12 инчи, што е доволно голема за да одговара на вашата тастатура, глувче,лаптоп или друга ставка на бирото,обезбедувајќи повеќе простор за професионални игри или канцелариска работа Покрај тоа,можете да ја користите и оваа продолжена подлога за глувчето како подлога за биро,подлога за пишување, подлога за заштита на платформата. Чувајте го вашето биро чисто и ненатрупано. ●Ултра Мазна Површина●оваа продолжена подлога за глувчето лесно се чисти со влажна крпа или се мие,без деформација и многу издржлива од другите. Покриена со суперфина ткаенина, подлогата на глувчето има мека и мазна површина, ви помага брзо и прецизно да го следите глувчето, максимално го подобрува вашето искуство во игри/работа. ●Гумена Основа Што Не Се Лизга ● долната основа на подлогата за глувче со полно биро е изработена од добра природна гума,што не е штета за човекот heath.It нема да има непријатен мирис во споредба со другите влошки за одмор на зглобот. Дизајнирана со густа текстура гума, подлогата на глувчето цврсто ќе ве фати за бирото, ќе го избегне случајното движење и ќе обезбеди стабилна работа за глувчето/тастатурата. €Перат И Зашиени Рабови ● водоотпорниот слој ефикасно ја спречува штетата од истурена вода или пијалоци. Оваа подлога за глувче и тастатура лесно се чисти со влажна крпа или се мие,доволно издржлива за долго време користење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат