.

.

Алфа Кси Делта Сестринство Розова Шминка Торба

Алфа Кси Делта Сестринство Розова Шминка Торба

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

РОЗОВА И ЦРВЕНА ТОРБА ЗА ШМИНКА : совршената торба за тренд се одликува со милениумски розов и црвен дизајн на колкот ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвен вегански кожен водоотпорен материјал кој ги штити вашите работи. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Одлично За тоалети и патувања, за козметика или употреба за организирање занаетчиски, канцелариски, училишни или домашни материјали. ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ и ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : Затворањето На Горниот патент со веганска кожа се повлекува за брзо и лесно отворање и затворање. Исто така, има внатрешни џебови за поголема организација. СОВРШЕНО ПОДАРОК : Оваа торба за шминка го прави совршениот подарок за денот на понудата, регрутирањето, големото малку и повеќе. РОЗОВА И ЦРВЕНА ТОРБА ЗА ШМИНКА : совршената торба за тренд се одликува со милениумски розов и црвен дизајн на колкот. ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Изработен од врвен вегански кожен водоотпорен материјал кој ги штити вашите работи. ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Одлично За тоалети и патувања, за козметика или употреба за организирање занаетчиски, канцелариски, училишни или домашни материјали. ЗАТВОРАЊЕ НА ПАТЕНТ и ВНАТРЕШНИ ЏЕБОВИ : Затворањето На Горниот патент со веганска кожа се повлекува за брзо и лесно отворање и затворање. Исто така, има внатрешни џебови за поголема организација. СОВРШЕНО ПОДАРОК : Оваа торба за шминка го прави совршениот подарок за денот на понудата, регрутирањето, големото малку и повеќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат