.

.

Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Нерѓосувачки Челик Држач За Ѕид За Складирање Во Бања Четка За Тоалет Во Модерен Стил Матирано Стакло Комп?

Четка За Тоалет/Тоалетна Чинија Четка За Четка За Тоалет Нерѓосувачки Челик Држач За Ѕид За Складирање Во Бања Четка За Тоалет Во Модерен

DEN 884.96
Залиха
Достапно за нарачка

Заштеда на простор стилски дизајн и удобно складирање, чувајте ја вашата бања уредна, чиста и добро организирана, тоа е задолжителен додаток за чистење на вашата бања Производот е висококвалитетен, издржлив, чист и без остатоци и е добар помошник за чистење. Чашата за тоалет е изработена од матирано стакло, кое е безбедно, сигурно и лесно се чисти. Дното е статив кој одржува стабилност, го подобрува триењето и не е лесно да се истури. Рачката и држачот се изработени од нерѓосувачки челик, кој е цврст и нераскинлив, издржлив и убав и отпорен на ' рѓа. СОВРЕМЕН ДИЗАЈН : овој држач за тоалетна четка е едноставен и елегантен, дискретен дизајн кој одговара на секој декор за бања.Ако го добиете производот со скршен, ве молиме фотографирајте и контактирајте не откако ќе ја добиете парцелата. Ние ќе одговориме и ќе го организираме вториот превоз или наплата многу наскоро.Име : тоалетна четка и држач материјал : Нерѓосувачки челик + Технологија на матирано стакло Површина : Огледало За Позлата за други стилови, ве молиме контактирајте ме, нашата продавница има различни стилови и бои, можете да ја видите мојата продавница.Најдобра услуга : ако имате какви било предлози, ве молиме контактирајте не, сигурна и пријателска услуга за клиенти ќе одговори во рок од 24 часа, задоволството на клиентите е нашата крајна цел.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат