.

.

Татуо Комплет од 3 Бохо Правоаголни Кутии Одatан Со Стаклени Капаци Ткаена Корпа Со Полукружен Држач За Салфетки Трска И Decorан Дисплеј Кошница За Складирање Украсни

Татуо Комплет од 3 Бохо Правоаголни Кутии Одatан Со Стаклени Капаци Ткаена Корпа Со Полукружен Држач За Салфетки Трска И Decorан Дисплеј

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Што Добивате : има 3 украсни кутии во различни големини, правоаголната корпа за складирањеatан со капак е 2 вид на големина, голема е околу 12 х 12 х 6 инчи, мала е околу 9 х 9 х 4,5 инчи, а големината на полукружната кутија за ткиво е околу 7,4 х 4 х 4,8 инчи; ова е практична комбинација за задоволување на вашите различни барања за складирање во секојдневниот живот Исклучителна и Сигурна Изработка : со цврста дрвена рамка, правоаголната корпа одatан не е лесно да се деформира или скрши; Секоја страна од ткаениот материјал од rан е внимателно полирана без досадни бруси, дише и отпорна на прашина, сигурната изработка ја прави корпата сигурна и може да се нанесува долго време. Транспарентен Стаклен Капак : плетената корпа за складирање го прифаќа внимателниот дизајн на проѕирен стаклен капак изработен од квалитетен акрилен материјал; кога стаклениот капак е затворен, можете јасно да ги видите внатрешните предмети, за да можете лесно да го најдете она што ви треба, а истовремено подобро да ги прикажувате вашите колекции. Чувајте Ја Вашата Соба Чиста и Уредна : кутијата со lан со капак е многу погодна за поставување на вашата работна маса, подот, полицата и многу повеќе за чување и прикажување на вашите фотографии, списанија, сувенири, накит, колекционерски предмети, овошје, хартија, играчки и други соодветни предмети, за да ја одржите вашата соба чиста и уредна. Топли Совети : кутијата за трска не треба да биде предолго изложена на директна сончева светлина; ве Молиме држете се подалеку од извори на вода за да избегнете влага; се препорачува да ја користите во затворени простории; вашето внимателно зачувување може ефикасно да го продолжи неговиот работен век. Што Добивате : има 3 украсни кутии во различни големини, правоаголната корпа за складирањеatан со капак е 2 вид на големина, голема е околу 12 х 12 х 6 инчи, мала е околу 9 х 9 х 4,5 инчи, а големината на полукружната кутија за ткиво е околу 7,4 х 4 х 4,8 инчи; ова е практична комбинација за задоволување на вашите различни барања за складирање во секојдневниот живот. Исклучителна и Сигурна Изработка : со цврста дрвена рамка, правоаголната корпа одatан не е лесно да се деформира или скрши; Секоја страна од ткаениот материјал од rан е внимателно полирана без досадни бруси, дише и отпорна на прашина, сигурната изработка ја прави корпата сигурна и може да се нанесува долго време. Транспарентен Стаклен Капак : плетената корпа за складирање го прифаќа внимателниот дизајн на проѕирен стаклен капак изработен од квалитетен акрилен материјал; кога стаклениот капак е затворен, можете јасно да ги видите внатрешните предмети, за да можете лесно да го најдете она што ви треба, а истовремено подобро да ги прикажувате вашите колекции.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат