.

.

Se7enline Компатибилен Со Microsoft Површина 4 Лаптоп Случај 2021 13,5 инчен Модел 1769/1867/1958/1950 Површински лаптоп 5/3/2 Со Алкантара Материјал Кристално Сјај Сјае Покритие&засилува

Se7enline Компатибилен Со Microsoft Површина 4 Лаптоп Случај 2021 13,5 инчен Модел 1769/1867/1958/1950 Површински лаптоп 5/3/2

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Само компатибилен со 2022 2021 2019 2018 135" Мајкрософт Површина Лаптоп 5/4/3/2 Со Алкантара Материјал Модел 1769/1867/1958/1950. Ве молиме двојно проверете го бројот на моделот на вашиот лаптоп со превртување. НЕ е компатибилен Со Површинскиот лаптоп 5/4/3 Со Метална Тастатура, Површинскиот Лаптоп Оди 2 / 1 со Екран на Допир. Површина Книга, Површина Про таблет компјутер, и сите други не-мајкрософт компјутерски модели. Premетски Случај Со хард Пластична Шема Со врвен Квалитет, направете Го Вашиот Лаптоп На Површината На Мајкрософт против шок, гребење, прашина и други оштетувања; Прецизна конструкција и отсекување овозможува целосен пристап до сите пристаништа,. Лесно за ставање и полетување и Приклучување на полначот, кабелот или слушалките без отстранување на заштитната кутија. Воздух-следете ги областите за вентилација за ослободување на топлина, гумени стапала за да го одржите Лаптопот На Површината На Мајкрософт цврсто на своето место. 2 Во 1 Пакет Додатоци : Пластична Заштитна Футрола За Лаптоп Со Тврда Обвивка, Кожа За Покривање На Тастатурата. Само компатибилен со 2022 2021 2019 2018 13.5" Мајкрософт Површина Лаптоп 5/4/3/2 Со Алкантара Материјал Модел 1769/1867/1958/1950. Ве молиме двојно проверете го бројот на моделот на вашиот лаптоп со превртување. НЕ е компатибилен Со Површинскиот лаптоп 5/4/3 Со Метална Тастатура, Површинскиот Лаптоп Оди 2 / 1 со Екран на Допир.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат