.

.

Роним Ѓумбир Тегла Ѓумбир Вазна Храм Тегла Решетка Модерен Украс Цветни Аранжман Порцелан Складирање Тегла Цвет Вазна За Маса Свадби Спална Соба

Роним Ѓумбир Тегла Ѓумбир Вазна Храм Тегла Решетка Модерен Украс Цветни Аранжман Порцелан Складирање Тегла Цвет Вазна За Маса Свадби Спална Соба

DEN 1220.80
Залиха
Достапно за нарачка

Опсег На Примена : Погоден За канцеларии, конференциски сали, спални соби, забави, фарми, свадби, родендени и други прилики Одлична Идеја За Подарок : централните делови на Вазни прават одлични подароци за секој што треба да украси модел дома или хотел. Капак : украсот на вазната со капак може да се користи како тегла за складирање на вештачко цвеќе, гранки, цвеќиња, дисплеи на растенија или како чај, контејнер за складирање храна. Декоративна Керамичка Тегла Со Ѓумбир : Порцеланска тегла со дизајн на решетка, модерна луксузна декорација на вазна, фина изработка, убава и елегантна. Големина : 27смх52см/10, 63инхх20, 47инч. Можете да изберете од различни стилови за подобро украсување на вашиот уметнички простор. Опсег На Примена : Погоден За канцеларии, конференциски сали, спални соби, забави, фарми, свадби, родендени и други прилики. Одлична Идеја За Подарок : централните делови на Вазни прават одлични подароци за секој што треба да украси модел дома или хотел. Капак : украсот на вазната со капак може да се користи како тегла за складирање на вештачко цвеќе, гранки, цвеќиња, дисплеи на растенија или како чај, контејнер за складирање храна. Декоративна Керамичка Тегла Со Ѓумбир : Порцеланска тегла со дизајн на решетка, модерна луксузна декорација на вазна, фина изработка, убава и елегантна. Големина : 27смх52см/10, 63инхх20, 47инч. Можете да изберете од различни стилови за подобро украсување на вашиот уметнички простор. Опис : - Декоративна Керамичка Тегла Со Ѓумбир : Порцеланска тегла со дизајн на решетка, модерна луксузна декорација на вазна, фина изработка, убава и елегантна.

Карактеристики на предлогот

- Material:
ceramic
Package Includes:
1 Porcelain Jar:
Note:
Please allow slightly errors due to manual measurement and different monitors.:

Купувачи како што избираат