.

.

ПАРИТА Мали Тетоважи Црвени Рози И Ѓердани Цртан Филм Привремена Тетоважа За Возрасни Мажи Жени Деца Модни Тетоважи Уметност Шминка Дизајн Секси Тело Лажни

ПАРИТА Мали Тетоважи Црвени Рози И Ѓердани Цртан Филм Привремена Тетоважа За Возрасни Мажи Жени Деца Модни Тетоважи Уметност

DEN 95.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 41/8Х2, 3/8 ИНЧИ / Клик/Слајд На Следните Слики за Големината. Сосема нов и квалитетен. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има Некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. се надевам дека можете да разберете, ќе бидете искрено ценети. Предметите ќе бидат испратени за 24-48 часа при плаќање добиено од понеделник до петок. Нарачките за време на викендите и празниците ќе бидат објавени во следниот работен ден. Времето за испорака се заснова на локацијата на предметот. Предметите лоцирани во Тајланд ќе бидат испратени преку DHL или USPS и доставени во рок од 11-21 работни дена.1/8Х2, 3/8 ИНЧИ / Клик/Слајд На Следните Слики за Големината. Сосема нов и квалитетен. Ве молиме, потсетете се дека поради светлосни ефекти, поставки за осветленост/контраст на мониторот итн., може да има Некои мали разлики во тонот на бојата на фотографијата на веб-страницата и вистинската ставка. се надевам дека можете да разберете, ќе бидете искрено ценети. Предметите ќе бидат испратени за 24-48 часа при плаќање добиено од понеделник до петок. Нарачките за време на викендите и празниците ќе бидат објавени во следниот работен ден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат