.

.

телефон клип Случај Погоден Компатибилен со iPhone 7 плус 8 плус 6s Плус XR, кожа мобилен телефон торба iphone 11 про ремен заштита случај паметен телефон iphoneSE2020 кожа случај д

телефон клип Случај Погоден Компатибилен со iPhone 7 плус 8 плус 6s Плус XR, кожа мобилен телефон торба iphone 11 про ремен заштита

DEN 237.92
Залиха
Достапно за нарачка

1Одговара на различни модели на телефони.Издржлив клип за прицврстување на ременот или појасот.Отпорна на гребење и анти-лизгачка површина за подобар стисок.Стилски дизајн за дополнување на изгледот на вашиот телефон.Сигурен и издржлив за долгорочна употреба. Оваа футрола за телефони е добар избор за секој што сака да го чува својот телефон заштитен и достапен во секое време. Направена од материјали со врвен квалитет, оваа футрола нуди целосна заштита за вашиот телефон од гребнатини, капки и други оштетувања. Удобниот клип ви овозможува да го закачите на ременот или чантата, додека тенкиот и лесен дизајн гарантира дека вашиот телефон ќе остане безбеден и безбеден без да ве оптоварува.Универзалниот Клип За Торбичка За Мобилни Телефони футрола деловен изглед, елегантен и едноставен е вашиот најдобар подарок кога давате подароцикарактеристики· Совршено Се Вклопуваат компатибилни со паметни телефони со големина на екранот помеѓу 4,8" до 5,2".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат