.

.

Магија Кујна Чистење Сунѓер Со Рачка, Тешки Сад Стапче Во Собата, Замена Сунѓер Глави Во Собата, Сапун Диспензерот Чистачи, Миење Садови Чистење Четка, Средства За Ч

Магија Кујна Чистење Сунѓер Со Рачка, Тешки Сад Стапче Во Собата, Замена Сунѓер Глави Во Собата, Сапун Диспензерот Чистачи, Миење Садови Чистење

DEN 939.20
Залиха
Достапно за нарачка

Нова Надградба Пополнува-полнењето на садовите за садови усвојува посилно двослојно лепило за да ги направи пластичните додатоци за тока и сунѓер не е лесно да паднат и потрајни (некои прелевање на лепак е нормално и нема да влијае на употребата) Диспензор за сапун - ние користиме копче за рачка за садови за да го ослободиме течниот сапун за садови во зафатите. За да започнете со чистење, притиснете го копчето и потопете го сапунот низ главата на четката за сунѓер, а само испрскајте низ џиновските дупки на сунѓерот. Не - гребење Сунѓер Главата Тешки не-гребење чистење површина, изработени од висока густина абсорбента сунѓер и еднократно целулоза материјали, нетоксични и издржливи. Чисти деликатни површини без гребење, безбедни за нелепливи површини. Држете ја раката подалеку од нередот за миење и останете чисти. Држете Ги Рацете Подалеку од Нередот - стапчето за садови ја полни површината за чистење, може да ги држи рацете надвор од нередот додека се справувате со вашите проекти за чистење, секое стапче за јадење ја полни главата на сунѓерот доаѓа со површина за чистење со полипропилен, може да ви помогне да ги избришете валканите точки. Широка Примена-миење садови за чистење, тенџериња, нелепливи тави, чаша, шише, оставата, чајната кујна, шпорет, чинии за вечера, чинии, чаши, чаши и други стакларија, чистење на нерѓосувачки челик, мијалник, када за бања, тоалет, дом, бања за туширање, рерна, плоча за готвење, чистење на место, елиминира печено на неред, не е потребно претходно натопување. Нова Надградба Пополнува-полнењето на садовите за садови усвојува посилно двослојно лепило за да ги направи пластичните додатоци за тока и сунѓер не е лесно да паднат и потрајни (некои прелевање на лепак е нормално и нема да влијае на употребата). Диспензор за сапун - ние користиме копче за рачка за садови за да го ослободиме течниот сапун за садови во зафатите. За да започнете со чистење, притиснете го копчето и потопете го сапунот низ главата на четката за сунѓер, а само испрскајте низ џиновските дупки на сунѓерот. Не - гребење Сунѓер Главата Тешки не-гребење чистење површина, изработени од висока густина абсорбента сунѓер и еднократно целулоза материјали, нетоксични и издржливи.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат