.

.

BT21 ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ 12 Инчен Ракав Лаптоп Ранец, Поместена Компјутерска Патна Торба, Мулти, Една Големина

BT21 ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ 12 Инчен Ракав Лаптоп Ранец, Поместена Компјутерска Патна Торба, Мулти, Една Големина

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ ЛАПТОП РАНЕЦ : бт21 лаптоп патување торба со симпатична И стилски ЛИНИЈА ПРИЈАТЕЛИ шема; карактеристики КОЈА, РЈ, ШОКИ, МАНГ, ЧИМИ, ТАТА и КУКИ ОБИЛНО СКЛАДИРАЊЕ : Компјутерскиот ранец обезбедува простран внатрешен џеб со патент за чување книги, врзива и personal предмети, ракав за чување лаптоп и преден џеб со патент за чување моливи, гуми за бришење и други мали додатоци. ПРИЛАГОДЛИВИ РЕМЕНИ : Книжарницата содржи ремени кои можат лесно да се прилагодат за удобно носење и има рачка што може да биде од кука кога не се користи. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : торбата За Книги има издржлив надворешен полиестер кој лесно се чисти кога е потребно. ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАН : мини ранец е официјален производ БТ21, осигурувајќи дека добивате вистинска и автентична стока; ранците прават одлични подароци за празници, родендени и други специјални прилики. Дајте совршен подарок НА НАВИВАЧИТЕ НА ПРИЈАТЕЛИ ВО ВАШИОТ живот И чувајте ги вашите книги и personal предмети ефикасно складирани и лесно преносливи СО ОВАА ЛИНИЈА BT21 ПРИЈАТЕЛИ црна лесна патна торба со вашите омилени ЛИКОВИ НА ПРИЈАТЕЛИ, кои, RJ, ШОКИ, МАНГ, ЧИМИ, ТАТА и КУКИ. Одликувајќи се со забавен дизајн на целата шема со ПРИЈАТЕЛИ ОД ЛИНИЈАТА на предната страна на чантата за книги, овој стилски и простран ранец за патување има голема преграда со патент за складирање книги, тетратки и врзива, внатрешен ракав за складирање на лаптоп и мал џеб со патент однапред за чување моливи, пенкала, гуми за бришење и други корисни училишни материјали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат