.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 9/16 инчи до 22mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 22mm Должина Спојување: 78 Спојување Надворешниот Дијаметар: 55

VXB Бренд Јапонија MJC-55K-BL 9/16 инчи до 22mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар: 22mm Должина Спојување:

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Спојување Создаден 1 Дијаметар : 9/16 инчи Спојка Создаден 2 Дијаметар : 22мм. Должина На Спојување : 78. Спојување Надворешен Дијаметар : 55. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-55 K-BL 9/16 инчи до 22mm Jaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-55 K-BL 9/16 инчи до 22mm флексибилна Спојка од типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Отворот За спојување 1 Дијаметар : 9/16 инчи Отворот За спојување 2 Дијаметар : 22 мм Должина На спојката : 78 Надворешен Дијаметар на спојката : 55 материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат