.

.

Калибол Не-Истури Низок Профил Сад Со Не-Лизгање База, 12-Унца, Зелена

Калибол Не-Истури Низок Профил Сад Со Не-Лизгање База, 12-Унца, Зелена

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

12-унца не-истури, не-лизга низок профил сад Патент во очекување на не-истури паметна усна технологија, со силиконска нелизгачка основа. Произведено ВО САД; бпа-бесплатен, нетоксичен, еколошки одржлив производ. Скрши доказ и машина за миење садови безбедно. 100% пакување за рециклирање, изработено од делумно рециклиран материјал. 12-унца не-истури, не-лизга низок профил сад. Патент во очекување на не-истури паметна усна технологија, со силиконска нелизгачка основа. Произведено ВО САД; бпа-бесплатен, нетоксичен, еколошки одржлив производ. Скрши доказ и машина за миење садови безбедно. 100% пакување за рециклирање, изработено од делумно рециклиран материјал. Овој неверојатен Калибол е совршен сад што не се истура, не се лизга за уживање во страни, мали салати, житарки и супи или натопи. Дизајнот што чека патент На Калибоул има иновативна закривена внатрешна усна која ја води храната назад во садовите и на вашиот прибор, елиминирајќи ги прелевањата преку работ и создавајќи контрола на храната без напор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат