.

.

Podofo Еден Din Автомобил Стерео supot Apple Carplay Auto Dvd Автомобил Радио со 7 HD Моторизиран Екран На Допир Огледало Линк 1 Din Raio Bluetooth FM/AM/RDS РАДИО USB Надворешен Микрофон Резервна К

Podofo Еден Din Автомобил Стерео supot Apple Carplay Auto Dvd Автомобил Радио со 7 HD Моторизиран Екран На Допир Огледало Линк 1 Din Raio Bluetooth

DEN 2879.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прво, тие обезбедуваат висококвалитетно аудио и видео искуство што не е можно со стриминг услуги или радио Второ, тие им овозможуваат на корисниците да играат своја колекција музика и филмови, обезбедувајќи персонализирано забавно искуство. Трето, тие не бараат интернет конекција, што ги прави идеални за употреба во области со слаба поврзаност или на долги патувања. Конечно, тие се лесни за употреба и не бараат дополнителна опрема или претплати, што ги прави рентабилна опција за забава во автомобил. Врската со огледало е технологија која им овозможува на корисниците да го поврзат својот паметен телефон со инфозабавниот систем на нивниот автомобил и да го прикажат екранот на телефонот на екранот на автомобилот. Ова им овозможува на возачите да пристапат до апликациите, музиката и навигацијата на нивниот телефон на поголем екран, што го прави полесен и побезбеден за користење додека возите. ЕК функцијата на автомобилот е карактеристика што им овозможува на возачите да ги прилагодат аудио поставките во нивното возило за да го подобрат квалитетот на звукот. Вклучува опции за прилагодување на басот, високиот тон и рамнотежата на аудио системот, како и претходно поставени поставки за еквилајзер за различни музички жанрови. Оваа функција обезбедува персонализирано искуство за слушање за возачите и патниците. Радио функцијата AM/FM/RDS на автомобилот им овозможува на возачите да слушаат радио станици додека се на пат. Поддржува И am и FM фреквенции и вклучува rds (Радио Систем За Податоци) технологија, која прикажува информации како што се името на станицата, насловот на песната и уметникот на екранот на автомобилот. Оваа функција им овозможува на возачите удобен и пријатен начин да останат информирани и забавувани додека возат. Функцијата Bluetooth на автомобилот им овозможува на возачите безжично да го поврзат својот паметен телефон со инфозабавниот систем на автомобилот. Ова им овозможува на возачите да остваруваат телефонски повици без раце, да проследуваат музика и да пристапуваат до други функции на телефонот преку аудио системот на автомобилот. Оваа функција обезбедува побезбеден и поудобен начин за возачите да останат поврзани додека се на пат. 7-инчниот екран на допир на автомобилот им овозможува на возачите лесен интерфејс за пристап до различни функции како што се навигација, аудио контроли и поврзување на телефонот. Поголемата големина на екранот го олеснува читањето и интеракцијата со системот додека возите. Овој hd екран на допир го подобрува возачкото искуство со обезбедување поинтуитивен и поудобен начин за контрола на функциите на автомобилот. Поддршката на автомобилот за користење на контролите на воланот им овозможува на возачите побезбеден и поудобен начин за управување со аудио и телефонските функции на автомобилот. Оваа функција им овозможува на возачите да ги држат рацете на тркалото и очите на патот додека ја прилагодуваат јачината на звукот, менуваат патеки или одговараат на телефонски повици. Го подобрува возачкото искуство со обезбедување поинтуитивен и ergономски начин за контрола на карактеристиките на автомобилот. Камерата за заден преглед на автомобилот им овозможува на возачите јасен поглед на она што стои зад нив, што го олеснува и побезбедно паркирањето и маневрирањето во тесни простори. Камерата прикажува видео во живо на инфозабавниот систем на автомобилот, овозможувајќи им на возачите да видат пречки и пешаци кои можеби се надвор од видното поле. Оваа функција го подобрува возачкото искуство со обезбедување посеопфатен поглед на околината на автомобилот, намалување на ризикот од несреќи и подобрување на целокупната безбедност. Двд Автомобилско Радио Со Apple Carplay : ова радио со еден din автомобил може да поддржува apple carplay и android auto,Само поврзете се преку USB кабел, можете да синхронизирате некои Апликации на вашиот телефон.Функцијата за Поврзување со огледало ги синхронизира сите апликации на телефонот, обезбедувајќи голем екран за гледање видеа. 7 Инчен Моторизиран Екран На Допир : Удобен автоматски екран на допир што може да се преклопи, екранот автоматски се протега кога е вклучено напојувањето и се повлекува кога е исклучено напојувањето, а исто така може да се прилагоди за да се избере соодветен агол на екранот.Единственото радио за автомобил дин е Двд/ВЦД / Цд Плеер кој поддржува вметнување ВО ЦД, уживајте во омилената музика. FM/AM / RDS Радио Приемник : можете да пренесувате музика до автомобил стерео преку FM, уживајте во оригиналниот стерео звук на автомобилот, автоматско брзо пребарување радио станица и со 30 претходно поставени радио станици. Ова радио за автомобил 1 дин е опремено со надворешен микрофон,кога ќе го поврзете Bluetooth, можете да доживеете подобри повици.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат