.

.

СТАРТУВАЈ Хеликс Бања Душеци За Бања, Бања Душеци, Шенил Бања Килими Поставува 3 Парчиња, Ултра Мека Не-Лизга Бања Килим, И Абсорбента Бања Килим Во Собата, Кадифен Б?

СТАРТУВАЈ Хеликс Бања Душеци За Бања, Бања Душеци, Шенил Бања Килими Поставува 3 Парчиња, Ултра Мека Не-Лизга Бања Килим, И Абсорбента

DEN 527.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ултра-кадифен бушав, мекост Издржлива, уникатна техника за заклучување на влакна. Ултра абсорбента, чувајте го подот во бањата чист и сув. Qurfect Bathame Тепих Que Нашите 3 парчиња бања килими вклучува 1 Мала бања килим 16 "x24", 1 u-форма тоалет килим 20" x20", 1 голема бања килим 20"x32". Материјал од шенил, Разгалете ги нозете! Нашиот комплет за бања има луксузен, Подебел и подобро конструиран од повеќето други килими, Погоден за хотели, сауна, туш, теретана за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба итн. Qules non-ЛИЗГАЧКИ Теписи За Бања Сет Користи нелизгачко дно е изработено од висококвалитетен пвц материјал, подлогата против лизгање практично има отпорност на лизгање на површината на подот на плочката, што нема да се лизне или лизга за да ве одржува посигурни и пријатни, пријателски дизајн за после туширање старо, дете, милениче. Килимите се многу посилни и потрајни за долготрајна употреба. Qultra ultra Меки Килими За Капење Ques Нашата подлога За бања за бања е изработена од илјадници индивидуални шеги од микрофибер, кои се помеки и густи, пријатни, нејасни, удобни, нудат исклучителна мекост и удобност на прстите и ги штитат стапалата од студениот под во бањата. Секој куп микрофибер е долг околу 1", што ги прави вашите стапала опкружени со илјадници индивидуални микрофибер ронки. Querior Superior Душеци За Бања Со Апсорпција На Вода ● комплетите за килими за капење се состојат од 3 слоја, горниот слој е 1" долг индивидуален куп микрофибер, кој е изработен од густа Ткаенина Од Шенила, средниот слој е сунѓер, дното е пвц мрежа. Ткаенината Со висок куп, густа Шенила помага да ги спасите вашите подови од капење вода додека излегувате од бањата, Џакузи, туш или се подготвувате покрај мијалникот, може да помогне да се апсорбира водата за неколку секунди, дозволувајќи му на килимот брзо и чисто да се исуши. Ве Молиме измијте ладно, рачно миење, закачете за сушење или сушење на воздух рамно. Не користете белило или омекнувач на хлор, Не Избелувајте или Исушете Го. Исто така, нашите душеци за капење се супер лесни за чистење и отпорни на избледување, можете едноставно да ги соберете и протресете душеците за капење шенил поставени да се освежат затоа што на теписите во бањата ќе им дадете нов живот. Quoltre Tists ® Во нашиот луксузен комплет за подлога за бања може да има набори поради преклопување, но ќе биде рамно по употреба, ве молиме не грижете се. Нашиот килим за капење не се лизга и може да се користи за која било површина на подот, но ве молиме избришете го подот за да се исуши пред употреба, ако има вода или масло под килимот за капење, сите килими за капење ќе бидат лизгави, па затоа мора да го чувате сувиот под. Ако имате какви било прашања ВО ВРСКА СО КОМПЛЕТИТЕ ЗА ТЕПИСИ ЗА БАЊА "СТАРТУВАЈ ХЕЛИКС", ве молиме контактирајте не и ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа. Qurfect Bathame Тепих Que Нашите 3 парчиња бања килими вклучува 1 Мала бања килим 16 "x24", 1 u-форма тоалет килим 20" x20", 1 голема бања килим 20"x32". Материјал од шенил, Разгалете ги нозете! Нашиот комплет за бања има луксузен, Подебел и подобро конструиран од повеќето други килими, Погоден за хотели, сауна, туш, теретана за бања, спална соба, трпезарија, дневна соба итн. Qules non-ЛИЗГАЧКИ Теписи За Бања Сет Користи нелизгачко дно е изработено од висококвалитетен пвц материјал, подлогата против лизгање практично има отпорност на лизгање на површината на подот на плочката, што нема да се лизне или лизга за да ве одржува посигурни и пријатни, пријателски дизајн за после туширање старо, дете, милениче. Килимите се многу посилни и потрајни за долготрајна употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат