.

.

Втор Дизајн На Морнарица СО ЛЕНТИ ЗА РОТМ / За Аквос Телефон 104Ш/Софтбанк SSH104-PCCL-202-Y398

Втор Дизајн На Морнарица СО ЛЕНТИ ЗА РОТМ / За Аквос Телефон 104Ш/Софтбанк SSH104-PCCL-202-Y398

DEN 672.48
Залиха
Достапно за нарачка

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни! Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни!. Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] AQUOS ТЕЛЕФОН 104sh / Soft Bank случај со освежувачки впечаток со ленти направени од добри бои. [Спецификации] Материјал : случај тело/Поликарбонат Третман : ув стврднување мастило, Горниот слој заврши печатење опсег : рамен печатење (страни не печати на).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат