.

.

игкзм Стигнале Десктоп Сад Држач Кујна Организатор Пластични Одвод Вода Чаша Полица Кабинет Садови Решетката Плоча Складирање Алатка

игкзм Стигнале Десктоп Сад Држач Кујна Организатор Пластични Одвод Вода Чаша Полица Кабинет Садови Решетката Плоча Складирање Алатка

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Одводната дупка на дното на корпата е рамномерно распоредена, лесно е да се одржува водата сува и чиста Дијаметарот на овој сад може да се прошири до 20 см според големината на чиниите или садот. Може да се прошири или спушти според вашите потреби, што е поудобно и заштедува простор. Со овој организатор на јадење, можете да ги обезбедите вашите наредени чинии;. и има компактна големина што заштедува простор на вашиот шалтер и кабинети. Идеален за сушење на воздух секој измиен прибор, садови за готвење, садови за печење, каменина, садови, прибор и стаклени садови што се кршат. Одводната дупка на дното на корпата е рамномерно распоредена, лесно е да се одржува водата сува и чиста. Дијаметарот на овој сад може да се прошири до 20 см според големината на чиниите или садот. Може да се прошири или спушти според вашите потреби, што е поудобно и заштедува простор. Со овој организатор на јадење, можете да ги обезбедите вашите наредени чинии;. и има компактна големина што заштедува простор на вашиот шалтер и кабинети. Идеален за сушење на воздух секој измиен прибор, садови за готвење, садови за печење, каменина, садови, прибор и стаклени садови што се кршат. Опис : одводната дупка на дното на корпата е рамномерно распоредена, лесно е да се одржува водата сува и чиста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат