.

.

Орев Секојдневен Оксфорд Платно Бизнис Машки Лаптоп Ранец 2020 Нов Тренд Едноставен Машки Ранец За Патување Издржлива Училишна Торба Спортска Торба Момче

Орев Секојдневен Оксфорд Платно Бизнис Машки Лаптоп Ранец 2020 Нов Тренд Едноставен Машки Ранец За Патување Издржлива Училишна Торба

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Облека, Чевли И Накит / Мажи / Чанти И Торби За Рамо / Торби За Рамо Структура на поставата : може да заштити од секојдневно прскање вода. Може да се користи како професионална деловна работна торба за тинејџери и возрасни, како ранец за одмор за активности на отворено во секојдневниот живот или како ранец за колеџ/средно училиште за момчиња и девојчиња. Најлон крпа заштита од дневна прскање вода.Надворешен УСБ-интерфејс и приклучок за слушалки, удобен и практичен. Облека, Чевли И Накит / Мажи / Чанти И Торби За Рамо / Торби За Рамо. Структура на поставата : може да заштити од секојдневно прскање вода. Може да се користи како професионална деловна работна торба за тинејџери и возрасни, како ранец за одмор за активности на отворено во секојдневниот живот или како ранец за колеџ/средно училиште за момчиња и девојчиња. Најлон крпа заштита од дневна прскање вода.Надворешен УСБ-интерфејс и приклучок за слушалки, удобен и практичен. Структура на поставата : може да заштити од секојдневно прскање вода. Може да се користи како професионална деловна работна торба за тинејџери и возрасни, како ранец за одмор за активности на отворено во секојдневниот живот или како ранец за колеџ/средно училиште за момчиња и девојчиња. Најлон крпа заштита од дневна прскање вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат