.

.

Хомири 3 Инчни Дискови За Брусење Избрани 800-5000 Ронки Силициум Карбид Влажна/Сува Хартија За Брусење Со 1/4 Инчна Подлога за Брусење на Стеблото тампон Рампа ксијаоју

Хомири 3 Инчни Дискови За Брусење Избрани 800-5000 Ронки Силициум Карбид Влажна/Сува Хартија За Брусење Со 1/4 Инчна Подлога за Брусење на Стеблото

DEN 1254.40
Залиха
Достапно за нарачка

Што Ќе Добиете 20 парчиња секој од 800, 1000, 2000, 3000, 5000 ронки дискови за брусење + 1 парче подлога за поддршка на стеблото со дијаметар од 1/4 инчи + 1 парче мека тампон подлога од пена Влажно И Суво Користејќи Идеално За влажно и суво брусење . Колку е поголем бројот на ронки, толку е пофин. Практична Додатокмека пена тампон рампа го намалува тресењето, идеално за нерамномерно полирање на површината, како што се дрвени чинии, заштита од оштетување на подлогата за подлога и погодно за замена на дисковите. Обезбедување на квалитет Изработена од висококвалитетен силициум карбид и водоотпорна песочна хартија. Абразивните хартии може да се користат за влажно и суво брусење. Електор обложени обезбедува ронки дистрибуирани рамномерно. Широко Се Користи Завршна Обработка На Мебел Од Дрво, брусење на гипс картон, полирање на автомобилски метали , реставрација на фаровите на автомобилот, речиси целата полска работа може да се заврши со нив. Само изборот на вистинскиот ронки за шкурка за вашиот проект. Што Ќе Добиете 20 парчиња секој од 800, 1000, 2000, 3000, 5000 ронки дискови за брусење + 1 парче подлога за поддршка на стеблото со дијаметар од 1/4 инчи + 1 парче мека тампон подлога од пена. Влажно И Суво Користејќи Идеално За влажно и суво брусење . Колку е поголем бројот на ронки, толку е пофин. Практична Додатокмека пена тампон рампа го намалува тресењето, идеално за нерамномерно полирање на површината, како што се дрвени чинии, заштита од оштетување на подлогата за подлога и погодно за замена на дисковите. Обезбедување на квалитет Изработена од висококвалитетен силициум карбид и водоотпорна песочна хартија. Абразивните хартии може да се користат за влажно и суво брусење. Електор обложени обезбедува ронки дистрибуирани рамномерно. Широко Се Користи Завршна Обработка На Мебел Од Дрво, брусење на гипс картон, полирање на автомобилски метали , реставрација на фаровите на автомобилот, речиси целата полска работа може да се заврши со нив. Само изборот на вистинскиот ронки за шкурка за вашиот проект. 3 Инчи (75мм) Избрани 800/1000/2000/3000/5000 Ронки Тешки Силициум Карбид Влажни/Суви Дискови За Брусење На Кука И Јамка Со 14 инчни Подлоги За Брусење На Стеблото Мека Пена Тампон Функција : што ќе Добиете 20 парчиња секој од 800, 1000, 2000, 3000, 5000 ронки дискови за брусење + 1 Парче Подлога За Поддршка На Стеблото Со Дијаметар од 1/4 инчи + 1 Парче Мека Тампон Подлога Од Пена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат