.

.

Моќ Ренџерс Машка Маица

Моќ Ренџерс Машка Маица

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% памук Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално лиценциран. Работи верно на големината. Краток ракав екипажот вратот. Означете помалку етикета. Оваа Моќ Ренџерс машка маичка е официјално лиценциран. Карактеристики супер меко чувство на рака на вратот на екипажот машка маица со кратки ракави. Произведени од замрзнување. Екран отпечатен во САД со увезена ткаенина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат