.

.

PartyKindom Ноќта На Вештерките Фенери ПРЕДВОДЕНА Свеќа Фенер Шик Распоред Декорација Реквизити Ноќта На Вештерките За Ноќта На Вештерките Партија

PartyKindom Ноќта На Вештерките Фенери ПРЕДВОДЕНА Свеќа Фенер Шик Распоред Декорација Реквизити Ноќта На Вештерките За Ноќта На Вештерките

DEN 800.00
Залиха
Достапно за нарачка

Лед дизајн на свеќи, без грижи за чад или капење, без опасност од пожар, безбеден за членовите на семејството, децата и домашните миленици Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШНА!. Роман форма, погоден за декорација. Одлично за ноќта на вештерките, забава, Карневали, Опседната Куќа и така натаму. Не уживајте во сите предности на традиционалниот фенер, но исто така имаат работен век и се многу побезбедни од традиционалниот фенер. Тие ја додаваат празничната атмосфера на вашиот фестивал. Лед дизајн на свеќи, без грижи за чад или капење, без опасност од пожар, безбеден за членовите на семејството, децата и домашните миленици. Ова ја ПРАВИ вашата забава За Ноќта на Вештерките ПОСМЕШНА!. Роман форма, погоден за декорација. Одлично за ноќта на вештерките, забава, Карневали, Опседната Куќа и така натаму. Не уживајте во сите предности на традиционалниот фенер, но исто така имаат работен век и се многу побезбедни од традиционалниот фенер. Тие ја додаваат празничната атмосфера на вашиот фестивал. Опис Изработен од висококвалитетен материјал, фенерот не е лесно да се оштети. Има мала потрошувачка и ееко-пријателски. Можете да го користите како фенси декорација за ноќта на Вештерките партија. Тоа ќе создаде незаборавна атмосфера за вас. Совршен за украсување на вашиот дом или двор, трем, градина итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат