.

.

Н / Месинџер Торба Мажи Кожна Торба За Рамо Деловна Чанта Гроздобер Вкрстена Торба Мала Размавта Машка Актовка (Боја: А, Големина

Н / Месинџер Торба Мажи Кожна Торба За Рамо Деловна Чанта Гроздобер Вкрстена Торба Мала Размавта Машка Актовка (Боја: А, Големина

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Кожа Цврстите патенти, прилагодливите ремени и сите фини детали за металната работа им даваат изглед и чувство. Голем капацитет : лесна торба за рамо со 2 прегради, најдобро опремена за максимална удобност, многу простор за мали чанти со вкрстено тело за еднодневни патувања, патување, работа, училиште или универзитет или Хоби и Практичен придружник за одмор. Удобност Исклучителен мал ранец : лесен, обложен грб и прилагодлив ремен за рамо за удобно вклопување. Карактеристики : Предни и задни џебови за да ги одржувате деновите чисти и уредни. Различни кеси за мобилни телефони, готовина, монети, кредитни картички, клучеви итн. И со приклучок за слушалки, можете да слушате музика во секое време, насекаде. Стп кожа, еколошки материјали, мала тежина, но многу издржлив, квалитет на патент, може да се користи многу години. Цврстите патенти, прилагодливите ремени и сите фини детали за металната работа им даваат изглед и чувство. Голем капацитет : лесна торба за рамо со 2 прегради, најдобро опремена за максимална удобност, многу простор за мали чанти со вкрстено тело за еднодневни патувања, патување, работа, училиште или универзитет или Хоби и Практичен придружник за одмор. Удобност Исклучителен мал ранец : лесен, обложен грб и прилагодлив ремен за рамо за удобно вклопување. Карактеристики : Предни и задни џебови за да ги одржувате деновите чисти и уредни. Различни кеси за мобилни телефони, готовина, монети, кредитни картички, клучеви итн. И со приклучок за слушалки, можете да слушате музика во секое време, насекаде. Стп кожа, еколошки материјали, мала тежина, но многу издржлив, квалитет на патент, може да се користи многу години. Цврстите патенти, прилагодливите ремени и сите фини детали за металната работа им даваат изглед и чувство.Голем капацитет : лесна торба за рамо со 2 прегради, најдобро опремена за максимална удобност, многу простор за мали чанти со вкрстено тело за еднодневни патувања, патување, работа, училиште или универзитет или Хоби и Практичен придружник за одмор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат