.

.

Нерѓосувачки Челик Чајник Метал Вода Стомна Чајник Голем Капацитет Сок Стомна Чај Карафа Вода Котел Чиста Ладна Топла Вода Бокал Црна

Нерѓосувачки Челик Чајник Метал Вода Стомна Чајник Голем Капацитет Сок Стомна Чај Карафа Вода Котел Чиста Ладна Топла Вода Бокал Црна

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да го испратите на вашите семејства и пријатели како подарок, тие ќе бидат среќни Котел е во едноставен дизајн, но многу корисен и практичен. Овој котел е лесен, можете да го носите лесно и погодно. направено од квалитетен материјал за долго време и издржлива употреба. Изработени од нерѓосувачки челик материјал, мора да ги задоволат вашите потреби. еден од најдобрите избори за вас. Опис оваа ставка е стомна за вода. Овој стомна за вода е изработен од врвен материјал, многу лесен и лесен за употреба. Костум за домашна и хотелска употреба. Со рачка, многу погодно за носење. Совршен стомна за ладни пијалоци, вода, млеко, сок, чај, кафе итн. Задолжителен предмет за вашиот секојдневен живот. Карактеристики-Материјал : Нерѓосувачки Челик - Големина : 22. 00см-Боја : Црн Пакет, Вклучувајќи 1 х котел за кафе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат